Vyhrajte balíček úklidových prostředků od Amway

Soutěž byla již ukončena. Výhercům gratulujeme.

Úklid

Máme tady pro vás novou soutěž s největším společností přímého prodeje na světě. Amway nabízí více než 450 výrobků v oblasti krásy, výživy a domácnosti skrze značky NUTRILITETM (doplňky stravy), ARTRISTRYTM, beautycycle™ (kosmetika) či AMWAY HOMETM (výrobky pro péči o domácnost).

Výrobky péče o prádlo, o plochy v domácnosti a o nádobí řady AMWAY HOME jsou vysoce účinné a obsahují systém BIOQUEST FORMULA™. Tento jedinečný systém obsahuje přírodní složky, které zajistí nejen skvělé čisticí schopnosti, ale jsou také šetrné k životnímu prostředí.

Výrobky AMWAY HOME zúročují naše mnohaleté vědecké zkušenosti z vývoje nové značky vysoce účinných čisticích prostředků, které Vám pomáhají udržet Vaši domácnost čistší a současně jsou šetrné k životnímu prostředí.

Díky tradiční výkonnosti a účinnosti si naše výrobky poradí i s nejnáročnějšími výzvami domácího úklidu.

Úklid

Bioquest formula

Faktorem, který odlišuje výrobky AMWAY HOME od ostatních, je systém BIOQUEST FORMULA. Jde o klíčovou odlišující informaci. Mimořádných čisticích účinků bez negativního vlivu na životní prostředí jsme u výrobků se systémem BIOQUEST FORMULA docílili použitím vysoce aktivních přírodních složek. Mají skvělé čisticí vlastnosti, jsou koncentrované, biologicky odbouratelné a dermatologicky testované.

BIOLOGICKY ODBOURATELNÉ – Jakýkoli výrobek, o kterém se tvrdí, že je biologicky odbouratelný, musí být přirozeně rozložitelný, nezpůsobuje tedy znečištění životního prostředí. Složení výrobků AMWAY HOME™ je zcela biologicky odbouratelné.

KONCENTROVANÉ SLOŽENÍ výrobků AMWAY HOME je zárukou účinnosti a obsahuje vysoké procento aktivních složek namísto plnidel či vody; myslíme si totiž, že svým zákazníkům máme za jejich peníze dávat vždy něco navíc.

DERMATOLOGICKY TESTOVANÉ - Všechny příslušné výrobky AMWAY HOME jsou testovány dermatology, abychom měli jistotu, že jsou bezpečné a šetrné k pokožce a že nezpůsobí vznik alergií nebo jiných podráždění. U výrobku SA8™ Baby Prací prášek jsme zašli ještě dál a nechali jsme složení testovat dokonce i pediatry, abychom měli jistotu, že je šetrné k citlivé mladé pokožce.


Chcete opravdu exkluzivní balíček úklidových prostředků do domácnosti Amway za 1450 Kč? Odpovězte správně na naši otázku a vyhrajte ho. Nápovědu najdete na www.amway.cz Termín soutěže je od 4.11.2015 do 22.11.2015 včetně. Vyhrává ten, kdo správně odpoví jako 150. v pořadí. Výherce zkontaktujeme a pošleme mu výhru po skončení soutěže. Soutěž se řídí všeobecnými marketingovými podmínkami.

Titulní foto: Thinkstockphotos.com

Soutěž byla ukončena. Výherce budeme kontaktovat telefonicky nebo mailem.