Soutěžte o pomocníky pro vaše kamna

Soutěž byla již ukončena. Výhercům gratulujeme.

Pomocníci pro krby

Krbová kamna doma vytvářejí nejen příjemné teplo, ale také kouzelnou atmosféru. Pohled na plápolající oheň uklidňuje a zútulňuje naše obydlí. Ve výherním balíčku značky Solo Matches & Flames naleznete hned tři pomocníky vhodné ke krbům či kamnům.

Vyhrát můžete rukavici ke krbu a grilu, která slouží jako ochrana rukou při manipulaci s grilem, kamny či krbem, SOLO ekologický podplavač zápalka 2 v 1 pro snadné rozdělání ohně i bez třísek a také SOLO krbové zápalky.

Posadit se pohodlně na gauč umístěný blízko krbových kamen, před sebe postavit hrnek lahodného čaje a otevřít si oblíbenou knihu. Takhle nějak by mohl vypadat návod na bezchybnou zimní relaxaci. Pro snadné rozdělání ohně i manipulace s krbem či kamny nám pomohou tyto tři produkty značky Solo Matches & Flames:

Pomocníci pro krby

SOLO RUKAVICE KE KRBU A GRILU – rukavice, která je určená jako mechanická a tepelná ochrana rukou při manipulaci s grilem, kamny nebo krbem a ostatními nástroji. Prstová rukavice je vyrobena z kvalitní štípané usně s bavlněnou podšívkou a praktickým ouškem k zavěšení. Na výběr jsou dvě varianty pro leváky a praváky.

SOLO EKOLOGICKÝ PODPALOVAČ ZÁPALKA 2 v 1 – podpalovač vyrobený z dřevo-vláknité desky se špičkami zápalek opatřenými hlavičkou se zápalkovou hmotou. Uloženy jsou v krabičce se škrtátkem - liniovým škrtacím nátěrem na spodní straně, takže nepotřebujete klasické sirky k jejich zažehnutí. Díky napuštění parafínem hoří zápalka až 8 – 10 minut. Použití je velmi snadné, jednoduše si ulomíte jednu zápalku, škrtnete a vložíte k připravenému dřevu. Využití je pestré, kromě již zmiňovaných ohnišť zápalku využijeme také na zahradní grily, domácí krby, či kotle.

SOLO ZÁPALKY KRBOVÉ - impregnované krbové zápalky jsou vhodné pro kamna, krby, grily, ocení je i táborníci při rozdělávání ohně v přírodě. Tato zápalka je dlouhá 18 cm a skvěle se hodí k zakládání ohně s ekologickými podpalovači SOLO. Díky své délce bezpečně oheň dosáhne až k připraveným polínkům, aniž by nás ohrozil. Zápalka dokáže hořet déle než dvě minuty.


Chcete vyhrát zajímavé balíčky od společnosti Solo? Odpovězte správně na naši otázku a vyhrajte jeden z pěti balíčků, který obsahuje:

  • Rukavice – 150 Kč
  • Eko podpalovač Zápalka 2v1 – 50 Kč
  • Krbové zápalky 100 ks – 100 Kč.

Kdo neví, odpověď najde na www.solo.cz.

Termín soutěže je od 23.11.2015 do 7.12.2015 včetně. Vyhrává ten, kdo správně odpoví jako 60., 120., 180., 240. a 300. v pořadí. Výherce zkontaktujeme a pošleme jim výhry po skončení soutěže. Soutěž se řídí všeobecnými marketingovými podmínkami.

Soutěž byla ukončena. Výherce budeme kontaktovat telefonicky nebo mailem.