Vyhrajte dotek přírody ve funkční kosmetice SPORTIQUE

Soutěž byla již ukončena. Výhercům gratulujeme.

Kosmetika

Činorodý život klade na naši pokožku velké nároky. Dotek přírody, který kůži dodávají výrobky SPORTIQUE, je efektivní, nenásilný a šetrný - tak jako životní styl, který firma vyznává. Produkty jsou vytvořené z nejčistších zdrojů, bez nezdravých syntetických surovin. Při vývoji receptur spojuje SPORTIQUE znalosti našich předků s nejnovějšími poznatky moderní vědy, aby mohla nabízet funkční kosmetiku bez škodlivé chemie. Výrobky SPORTIQUE se vyznačují pečlivě voleným a vyváženým složením obsahu, jakostí a čistotou vstupních surovin. Jsou testovány vrcholovými sportovci v náročných podmínkách, aby osvědčily svou vhodnost a maximální funkčnost i ve výzvách každodenního života.

Vyhrajte jeden ze tří balíčků obsahující:

Krém na ruce a nohy

Pro zdravou kůži i úlevu po práci, Farmer’s hand saver je hýčkání, které si vaše přetěžované končetiny zaslouží. Je určen k ošetření silně namáhané pokožky rukou při práci i sportu. Protizánětlivé a zvlhčující účinky bambuckého másla se zde snoubí s pěstícími účinky rostlinných olejů (mandlový olej, olej z hroznových jader, kakaové máslo). Regenerační a antioxidační účinky zaručují přírodní vitamíny E a C. Balzám obsahuje výtažek z břízy, která má silné protizánětlivé účinky. Masáž přípravkem přinese úlevu i při revmatických bolestech kloubů.

Tělové mýdlo – Unisex

Jemné tělové mýdlo Sportique dodává každodenní péči a hygienu celému tělu. Blahodárný výtažek z mořských řas v kombinaci s aloe vera pokožku hydratují a zklidňují. Poskytují jí tak přírodní pohlazení, které jí pěstí a dodává energii. V souladu s filosofií firmy tělové mýdlo neobsahuje žádné dráždivé tenzidy, jako potenciálně karcinogenní Laurethsulfát sodný (SLES). Na rozdíl od mnoha běžných tělových mýdel neobsahuje ani často škodlivé živočišné tuky nebo ropné produkty. Vaši pokožku tudíž nevysušuje a nenarušuje přirozené pH kožního filmu.

Tělový deodorant – Unisex

Pocení je přirozená záležitost, odvádí z těla toxické látky. SPORTIQUE Body deodorant šetrným způsobem zabraňuje vzniku tělesného pachu a mírní nadměrné pocení. Přirozenou cestou osvěžuje pokožku díky obsahu antibakteriálních esenciálních olejů. O citlivou kůži podpaží se stará zjemňující rostlinný glycerin. Deodorant nedráždí podpaží ani nešpiní oblečení. A co je důležité - neobsahuje škodlivý Hydroxylchlorid hlinitý, který se nachází ve většině deodorantů či antiperspirantů a který ucpává póry.


Chcete vyhrát jeden ze tří balíčků kosmetiky Sportique? Odpovězte správně na naši otázku a vyhrajte. Termín soutěže je od 16.11.2015 do 30.11.2015 včetně. Vyhrává ten, kdo správně odpoví jako 100., 200., a 300. v pořadí. Výherce zkontaktujeme a pošleme jim výhry po skončení soutěže. Soutěž se řídí všeobecnými marketingovými podmínkami.

Soutěž byla ukončena. Výherce budeme kontaktovat telefonicky nebo mailem.