Vyhrajte kávovar Löfbergs

Soutěž byla již ukončena. Výhercům gratulujeme.

Kávovar

Máte chuť na opravdu dobrou nebo dokonce vynikající kávu? Pak zbystřete. Můžete ji u nás vyhrát. Konkrétně můžete získat kávovar Löfbergs Picco, který prostřednictvím kapslí plněných nejkvalitnější kávou a Caffitaly systému, nabízí opravdu vynikající spojení moderního systému a té úžasné kávy.

Löfbergs Picco je automatický kávovar na kapsle s čistým designem v černé nebo bílé barvě. Používá systém Caffitaly, unikátní způsob přípravy kávy, kdy výsledný produkt nevzniká v kávovaru samotném, ale přímo v těle kapsle. Tato technologie uzavřené kapsle umožní dokonalé vylouhování kávové směsi a zaručuje tak maximální chuť a aroma kávového nápoje.

Unikátnost kapslí spočívá v přesně odvážené, čerstvě namleté kávové směsi hermeticky uzavřené v plastové kapsli. Kvalitu „jistí“ i dva filtry pro správný tlak a sílu italského espressa.

Kávovar Löfbergs Picco je navíc snadno ovladatelný a prakticky bezúdržbový. Můžete tak snadno připravit oblíbenou kávu, espresso, čaj či čokoládu.

Vše je podtrženo profesionální kvalitou kávy z exkluzivních kapslí CUMBIA espresso. Směs 100% Arabiky z Kolumbie, Guatemaly a Etiopie, vytváří plnou chuť s kakaovým aroma a přívlastkem rozinek, lékořice a mandlí.


Vyhrajte tento perfektní kávovar Löfbergs Picco společně s krabicí 96 kávových kapslí. Jediné, co musíte udělat, je správně odpovědět na soutěžní otázku a být 200. soutěžící se správnou odpovědí. Soutěž trvá od 18.1. do 14.2. 2016 včetně. Výherce zkontaktujeme a pošleme mu výhru po skončení soutěže. Soutěž se řídí všeobecnými marketingovými podmínkami.

Pokud si s odpovědí nebudete vědět rady, nápovědu získáte na www.svedskakava.cz.

Soutěž byla ukončena. Výherce budeme kontaktovat telefonicky nebo mailem.