Se značkou Denkmit je úklid hračka

Soutěž byla již ukončena. Výhercům gratulujeme.

DM drogerie

Již celé čtvrtstoletí přináší dm pod značkou Denkmit produkty, bez nichž se neobejde žádná domácnost. Vybírat dnes můžete z ucelené řady pracích, úklidových a čisticích produktů, s nimiž hravě udržíte Vaši domácnost blyštivě čistou a prádlo krásně voňavé. Denkmit snadno odstraní mastnotu z nádobí, nábytku i oblečení. Naleští podlahu, domluví ucpanému odpadu, z oblíbeného trika bez milosti odstraní nežádoucí skvrny, pračku zbaví vápenných usazenin a myčku, ledničku, vysavač i auto zahalí příjemnou vůní. Dokonce i to žehlení půjde s dm značkou Denkmit lépe. Každý výrobek Denkmit je jedinečný, všechny ale mají společného jmenovatele: vysokou kvalitu, nízkou cenu a ohleduplnost vůči životnímu prostředí. Přijďte se přesvědčit do Vaší oblíbené dm.

Zkušenosti zákazníků a zároveň i různé nezávislé testy již mnohokrát kvalitu Denkmit potvrdily. Jako příklad můžeme jmenovat Denkmit tekutý prací prostředek na barevné prádlo, vítěze testu pracích prášků časopisu dTest v roce 2015, který navázal na o rok starší vítězství Denkmit pracího prášku na barevné prádlo. Spotřebiteli oceněné byly rovněž Denkmit Nature tablety do myčky a Denkmit WC čistič Oceán, jež bodovaly v německém nezávislém testu Stiftung Warentest.

Pokud je to jen trochu technicky možné, jsou produkty Denkmit doplněny látkou Bitrex. Její velmi hořká chuť zabraňuje náhodnému požití přípravku dětmi a zajišťuje tak ještě větší bezpečnost těchto produktů.

DM drogerie

Čistota citlivá k přírodě

Produkty Denkmit nalezne zákazník také ve variantě „Ultra sensitive“, které jsou vyráběny tak, aby je mohli používat i lidé s citlivou pokožkou. Většina produktů Denkmit je rovněž označena logem se čtyřlístkem, které napovídá, že výroba a používání tohoto produktu je trvale udržitelná. Nejbližší přírodě jsou výrobky Denkmit Nature. Patří mezi ně přípravek na nádobí ultra, tablety do myčky, WC čisticí gel, mýdlový čistič na podlahy a tekutý univerzální prací prostředek. Používáním výrobků Denkmit nature projevujete úctu k přírodě a zároveň se nemusíte obávat, že byste se museli vzdát čisté a voňavé domácnosti.

Více na www.dm-drogeriemarkt.cz.

DM drogerie


Nyní můžete vyhrát tři balíčky čisticích prostředků Denkmit v hodnotě 500 Kč.

A co máte pro výhru udělat? Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku. Nápovědu najdete na www.dm-drogeriemarkt.cz.

Termín soutěže je od 15.1.2016 do 31.1.2016 včetně. Vyhrává ten, kdo správně odpoví jako 100., 200., a 300. v pořadí. Výherce zkontaktujeme a pošleme jim výhry po skončení soutěže. Soutěž se řídí všeobecnými marketingovými podmínkami.

Soutěž byla ukončena. Výherce budeme kontaktovat telefonicky nebo mailem.