Soutěž o voucher do světelného butiku claro.

Soutěž byla již ukončena. Výhercům gratulujeme.

Světla Claro

Osobitý styl, nápaditost, moderní materiály, originální design a přitom dostupná cena. Přesně tak vypadají všechna světla, která najdete v nedávno otevřeném světelném butiku značky claro. na Národní třídě v Praze.

Světelný butik claro. zastřešuje menší designové dílny z celého světa, počínaje Evropou přes Asii až po Blízký východ. Z materiálů tu převládá hlavně jasanové dřevo, korek a beton doplněné o střízlivou míru skla a kovu. Kromě nejrůznějších svítidel tu najdete stolní i stojací lampy a žárovky. Mnoho z nich je vyrobeno podle návrhu mladých kreativních designérů, kteří na své objevení „velkým“ světem teprve čekají.

Světla Claro

Za myšlenkou claro. stojí tým kreativních mladých lidí s láskou k designu a originalitě, a tak si můžete být jisti, že v showroomu najdete pouze světla, která by si sami dali do svých bytů. Vědí totiž, že i lidé, kteří nemohou dát za designové světlo desetitisíce korun, chtějí ve svém bytě svítit něčím osobitým, originálním a mít možnost si vybrat i jinde než v klasických řetězcích s nábytkem nebo hobby marketech.

Světelný butik claro. je otevřený od pondělí do soboty od 10 do 20 hodin a najdete ho na Národní třídě 27 v Praze. E-shop a více informací o produktech i značce naleznete na www.claro.cz.


Vyhrajte poukaz do světelného butiku claro v hodnotě 1500 Kč. Jediné, co musíte udělat, je správně odpovědět na soutěžní otázku a být 100. soutěžící se správnou odpovědí. Soutěž trvá od 25.1. do 7.2. 2016 včetně. Výherce zkontaktujeme a pošleme mu výhru po skončení soutěže. Soutěž se řídí všeobecnými marketingovými podmínkami.

Soutěž byla ukončena. Výherce budeme kontaktovat telefonicky nebo mailem.