SOUTĚŽ o 5 přípravků Swiss Vegapure Cardio

Soutěž byla již ukončena. Výhercům gratulujeme.

Vegapure

Vysoký cholesterol má ročně v Česku na svědomí téměř 60 tisíc životů. Nechce se vám tomu věřit? Měli byste, protože s vysokou hladinou cholesterolu (tzv. hypercholesterolémií) souvisí řada onemocnění, která pro vás mohou mít fatální následky. Mezi ty nejobávanější patří infarkt a mozková mrtvice. Jejich nejčastější příčinou je ateroskleróza (laicky řečeno kornatění tepen). To ovšem není ani zdaleka vše, cholesterol má neblahý vliv také na rozvoj hypertenze (vysokého tlaku), ischemické choroby srdeční (nedostatečné prokrvení srdečního svalu) či metabolického syndromu, který je kombinací několika zdravotních onemocnění, jež mohou ohrožovat nejen srdce, ale i váš život.

Polovina dospělých Čechů má zvýšenou hladinu cholesterolu

Některé statistiky uvádějí, že přibližně 50 až 60 procent dospělých Čechů má zvýšenou hladinu cholesterolu, tedy hladinu cholesterolu v krvi vyšší než 5,2 mmol/l. Osoby starší 40 let jsou na tom ještě o něco hůře, z nich má 37,5 procenta hladinu cholesterolu velmi vysokou, neboli hladinu cholesterolu v krvi vyšší než 6,2 mmol/l. Jsou tak rizikovou skupinou a vystavují se zdravotním problémům, které si většinou ani neuvědomují.

Jak snížit cholesterol?

Pokud vás trápí celková hladina cholesterolu a zejména zlý LDL, pomoci vám mohou léky či doplňky stravy. Pokud máte hladinu příliš vysokou, nejspíše se nasazení a užívání léků nevyhnete. Máte-li však cholesterol jen mírně zvýšený, měli byste se pokusit udělat vše, abyste se lékům vyhnuli. V tom vám může pomoci právě naše soutěž o doplněk stravy Swiss Vegapure Cardio, který obsahuje rostlinné steroly, což jsou jediné lékaři doporučované přírodní látky s jednoznačně prokázaným efektem k obohacení diety na snížení cholesterolu a kardiovaskulárního rizika. Rostlinné steroly totiž dokážou blokovat vstřebávání cholesterolu z potravy, což následně vede k poklesu jeho hladiny v krvi. Pokud s užíváním přípravku současně upravíte svůj jídelníček a začnete sportovat, můžete dosáhnout snížení celkové hladiny cholesterolu i o více než 30 procent, a to naprosto přirozeným způsobem a bez nežádoucích účinků.


Pokud odpovíte správně na soutěžní otázku a budete 10., 40., 60., 80. a 100., v pořadí, vyhrajete doplněk stravy Swiss Vegapure Cardio. Nápovědu získáte na https://www.swissnatural.cz/vegapure-cardio.

Soutěž trvá od 22.2. do 6.3. 2016 včetně. Výherce zkontaktujeme a pošleme mu výhru po skončení soutěže. Soutěž se řídí všeobecnými marketingovými podmínkami.

Soutěž byla ukončena. Výherce budeme kontaktovat telefonicky nebo mailem.