Vyhrajte fungicidní přípravek proti plísním a chorobám

Soutěž byla již ukončena. Výhercům gratulujeme.

Fungicid

Jaro přichází a zahrádka potřebuje vaší péči. Její součástí jsou i postřiky proti škůdcům, plísním a chorobám. A my tu pro vás máme nabídku, jak vyhrát kvalitní český fungicid Polyversum Biogarden.

České hospodyňky a zahrádkáři si oblíbili pěstování ovoce a zeleniny na vlastních záhoncích a zahradách. Často se však musejí vypořádat se škůdci, kteří úrodu napadají. Český biologický fungicidní přípravek Polyversum Biogarden proti plísňovým chorobám rostlin bojuje s houbovitými parazity zcela bez chemie, a tak zaručí sklizeň bez nebezpečných pozůstatků chemických látek, téměř v bio kvalitě.

Pozitivní účinky biofungicidů v boji proti plísňovým chorobám rostlin ocení všichni zahrádkáři a pěstitelé, kteří chtějí sklidit zdravou úrodu bez použití chemie. Postřik Polyversum Biogarden je založen na čistě přírodním mikroskopickém houbovém organismu, který se ve velmi nízkých koncentracích přirozeně nachází v půdě.

Vzhledem k čistě biologickému účinku nelze ošetřené rostliny škodlivě předávkovat, preparát totiž neobsahuje toxiny a na ošetřených rostlinách či plodech nezanechává škodlivé zbytky chemických látek. Neohrožuje tedy ani včelstva. Polyversum Biogarden nemá žádnou ochrannou lhůtu, což znamená, že kdykoli po aplikaci postřiku lze plody sklízet a po opláchnutí je ihned konzumovat.


Pokud odpovíte správně na soutěžní otázku a budete 50., 100. a 150. v pořadí, vyhrajete fungicid Polyversum Biogarden. Nápovědu získáte na https://www.biopreparaty.eu.

Soutěž trvá od 21.3. do 3.4. 2016 včetně. Výherce zkontaktujeme a pošleme mu výhru po skončení soutěže. Soutěž se řídí všeobecnými marketingovými podmínkami a pravdily soutěží společnosti Astrosat media.


Soutež již byla skončena a my gratulujeme výhercům:

  • Zdena L. Rychnov nad Kněžkou
  • Jana K. Janovice
  • Miroslav Z. Žlutice

Soutěž byla ukončena. Výherce budeme kontaktovat telefonicky nebo mailem.