Vyhrajte přírodní kosmetiku SPORTIQUE – funkční, čistou a účinnou

Soutěž byla již ukončena. Výhercům gratulujeme.

Sportique

Aktivní a činorodý život klade na naši pokožku velké nároky. Dotek přírody, který kůži dodávají výrobky SPORTIQUE, je efektivní, nenásilný a šetrný - tak jako životní styl, který firma vyznává. Produkty jsou vytvořené z nejčistších zdrojů, bez nezdravých syntetických surovin. Při vývoji receptur spojuje SPORTIQUE znalosti našich předků s nejnovějšími poznatky moderní vědy, aby mohla nabízet funkční kosmetiku bez škodlivé chemie. Výrobky SPORTIQUE se vyznačují pečlivě voleným a vyváženým složením obsahu, jakostí a čistotou vstupních surovin. Jsou testovány vrcholovými sportovci v náročných podmínkách, aby osvědčily svou vhodnost a maximální funkčnost i ve výzvách každodenního života. Energie bylin a esenciálních olejů na vás dýchne silou severu a dodá vaší kůži chladivý pocit jemného hedvábí. Balíček, který můžete vyhrát, obsahuje:

Krém na ruce a nohy Farmer’s Hand saver

Extra účinný balzám k ošetření silně namáhané pokožky – ať už z práce nebo sportu. Pro zdravou kůži i úlevu, Farmer’s hand saver je hýčkání, které si vaše přetěžované končetiny zaslouží. Protizánětlivé a zvlhčující účinky bambuckého másla se zde snoubí s pěstícími účinky rostlinných olejů (mandlový olej, olej z hroznových jader, kakaové máslo). Regenerační a antioxidační účinky zaručují přírodní vitamíny E a C. Balzám obsahuje výtažek z břízy, která má silné protizánětlivé účinky. Masáž přípravkem přinese úlevu i při revmatických bolestech kloubů. ### Tělový deodorant – Unisex Severská svěžest přírodního deodorantu bez škodlivé chemie. Pocení je přirozená záležitost, odvádí z těla toxické látky. SPORTIQUE Body deodorant šetrným způsobem zabraňuje vzniku tělesného pachu a mírní nadměrné pocení. Přirozenou cestou osvěžuje pokožku díky obsahu antibakteriálních esenciálních olejů. Vaši nejcitlivější pokožku navíc ošetřuje směs bylin a přírodní glycerin. Účinná deo přísada spolu s bylinnými extrakty (měsíček, šalvěj, heřmánek, tymián) pohlcuje tělesný pach a poskytuje dlouhodobý pocit svěžesti. Deodorant nedráždí podpaží ani nešpiní oblečení. A co je důležité - neobsahuje škodlivý Hydroxylchlorid hlinitý, který se nachází ve většině deodorantů či antiperspirantů a který ucpává póry a zabraňuje tak přirozené očistě těla.

Tělové mýdlo - Unisex

Jemné tělové mýdlo SPORTIQUE dodává každodenní péči a hygienu celému tělu. Blahodárný výtažek z mořských řas v kombinaci s aloe vera pokožku hydratují a zklidňují. Poskytují jí tak přírodní pohlazení, které jí pěstí a dodává energii. V souladu s filosofií firmy tělové mýdlo neobsahuje žádné dráždivé tenzidy, jako potenciálně karcinogenní Laurethsulfát sodný (SLES). Na rozdíl od mnoha běžných tělových mýdel neobsahuje ani často škodlivé živočišné tuky nebo ropné produkty. Vaši pokožku tudíž nevysušuje a nenarušuje přirozené pH kožního filmu.


Chcete vyhrát jeden ze tří balíčků kosmetiky Sportique? Odpovězte správně na naši otázku a vyhrajte. Termín soutěže je od 28.3.2016 do 10.4.2016 včetně. Vyhrává ten, kdo správně odpoví jako 50., 100. a 150. v pořadí. Výherce zkontaktujeme a pošleme mu výhru po skončení soutěže.

Soutěž se řídí všeobecnými marketingovými podmínkami a pravdily soutěží společnosti Astrosat media.


Soutěž už skončila a my gratulujeme výhercům:

  • Markéta P. Jedovnice
  • Radomír M. Brno
  • Lucie O. Bechyně

Soutěž byla ukončena. Výherce budeme kontaktovat telefonicky nebo mailem.