Supermodelka Olivia Wilde má jediného přítele – psa

Olivia Wilde

Autor: www.isifa.com

Ještěže máme ten Twitter – jinak bychom byli ochuzeni o další fotografie modelky se psem. Americká herečka a modelka Olivia Wilde byla oceněna jako šestá nejkrásnější herečka Hollywoodu pro rok 2011. Místo přítele s ní však noci v posteli tráví její pejsek.

Olivia Wilde se na Twitteru pochlubila tím, co všechno dovolí svému voříškovi Pacovi. Leží s ní pod peřinou tak, jak by to ráda polovina mužů na téhle planetě. Herečka, která naposledy zazářila například ve filmu Kovbojové a vetřelci, na Twitter navíc napsala: „Je to můj jediný přítel… Je jediný, koho k životu potřebuji.“

Olivia Wilde se svým psem
Proč má k voříškovi tak pozitivní vztah? V mužích se už mockrát spálila, zatímco pes je jí pořád věrný. Díky tomu má Paco spoustu výsad, o nichž se jiným psům může jen zdát. V hereččině vilce v Los Angeles nemá vlastní místnost, ba ani boudu. Většinu času totiž tráví přímo s Olivií – spí přímo u ní v posteli. Herečka mu trpí i další psí kusy, které by asi jinému pejskovi neprošly, například může zcela svévolně okusovat nábytek i koberce v bytě. Sedmadvacetiletá herečka si za jeden film vydělá asi 8 milionů dolarů (160 milionů korun), v roce 2011 natočila čtyři celovečeráky. Na nový nábytek bude mít vždycky, na přítele, jako je Paco, jsou ale i miliony málo…

Olivia Wilde na procházce se svým psem
Paca má Olivia už několik let a váže ji k němu spousta společně stráveného času. Získala ho, ještě když žila se svým bývalým manželem. Při jedné z procházek po Venice Beach uviděli, jak se v moři topí štěně – společně pro něj doplavali a zachránili ho. Od té doby je Paco členem rodiny. Je také jednou z mála osobních věcí, kterými se Olivie Wilde pochlubí, jinak je na informace o svém soukromí nebo bydlení dost skoupá.

Svého psa ale dokonce přihlásila do soutěže o maskota obchodního řetězce Old Navy. Přestože tam vstoupila anonymně, vyhrál fotogenický voříšek celostátní hlasování. Dnes tak Paco shlíží nejen na svou paničku, ale také na zákazníky více než tisíce obchodů, které pod touto značkou v USA prodávají oblečení.

Foto: www.isifa.com

BannerNG

Komentáře

Načítám komentáře...