Luxusní bydlení: Skleněný ráj pro boháče

Vila na ostrově Phuket
Foto: Sotheby´s

Autor: Oficiální zdroj

Máte dost peněz a chcete si pořídit pěkné bydlení někde u moře? Pak vám dáme tip. Aukční síň Sotheby´s prodává jednu vilku v Thajsku, v Kamale na Phuketu. Cena cca 5,4 milionu dolarů.

Luxusních rezidencí je na světě dost. A mnoho je jich kvůli finanční krizi na prodej. Tahle je jedna z nich. Sotheby´s nabízí tuto vilu jako luxusní rezidenční sídlo pro prázdninový pobyt i celoroční bydlení. A proč by ne. Dům je dostatečně velký i pro vícečlennou rodinu, která má už tolik peněz, že nepotřebuje vydělávat další.Dům disponuje trojicí dvoulůžkových ložnic, trojicí koupelen, velkým obývacím pokojem, třemi šatnami, zastřešenou terasou na meditaci a masáže, čtrnáctimetrovým bazénem nebo venkovní kuchyní s kompletním vybavením.

Celá budova shlíží na Andamské moře. Nevynechá jediné místo, kde by nebylo na moře vidět. Celá budova má záda z pevného izolovaného betonu, který chrání budovu před přehříváním. Přední část je naopak kompletně ze skla, a to včetně zábradlí na terasách. Takže ze všech pokojů je stále fantastický výhled.Komentáře

Načítám komentáře...