Zima na horách: Malý zámek

Le Petit Chateau

Autor: Oficiální zdroj

Dnes vás zavedeme do srubu ve známém lyžařském středisku Courchevel, který se jmenuje velmi příznačně Le Petit Château, tedy Malý zámek.

Zdá se vám to jako trochu nadnesené jméno? Tak si vezměte, že celková podlahová plocha je přes 750 m². Hlavní ložnice má přes 42 m² a k tomu obývací pokoj a samostatný vstup. Dům má pět pater, sedm ložnic s vlastním sociálním zařízením a krbem a vyspí se tu až 14 lidí.

A teď něco k výbavě. Tenhle skvost v sobě ukrývá kompletní nabídku, jakou může návštěvník očekávat. Takže je tu bazén o rozměrech 8 x 3 metry. Nechybí ani vířivá vana a sauna. Hned vedle je pak speciální místnost na masáže. Stačí si je objednat a přijde profesionální masér. Kdo není zničený z lyžování, může využít i posilovnu.

Mohlo by vás zajímat

Chalet Carl

Zima na horách: Horská chata Carl

Lech am Arlberg je krásné horské městečko v rakouských Alpách, které bylo vyhledávané jako místo pro odpočinek už za Habsburků. ...

Mohlo by vás zajímat

Challet White Pearl

Zima na horách: Bílá perla

Je jen málo míst tak známých jako lyžařské středisko Val d’Isère. A právě sem se dnes podíváme. Na stráni tu ...

Společenské místnosti jsou ohromné. Je tu velký krb, bar nebo televizní místnost. Samozřejmě nesmí chybět velká lyžárna s vyhřívanými věšáky na boty a lyže.

A teď to nejlepší. Základní cena (nemalá) v sobě zahrnuje i kuchaře, každodenní úklid, výměnu ručníků, vlastní garáž nebo ochranku v domě. Platinum verze pak zajistí i hlídání dětí, lyžařského instruktora i skipasy, lidé z půjčovny lyží přijdou rovnou za vámi do domu, masáže nebo dopravu z letiště helikoptérou. Komu je to málo, hned vedle je ještě luxusnější Le Petit Palais.

Komentáře

Načítám komentáře...