Tři miliony dolarů nevkusu

Vila Buckhead

Autor: Oficiální zdroj

Chcete se cítit jako šílená hollywoodská hvězda? Chcete pořádat večírky plné dekadence, hlasité hudby, polonahých žen pro stovky lidí? Pak si pořiďte tenhle dům.

Vila Buckhead je takové zosobnění rychlého milionáře – chci to mít všechno, ale větší a ve trojnásobném množství. Tak třeba vila už z pohledu od ulice vypadá poněkud zvláštně. Například má hned tři vchody. Proč? Asi aby mohly proudit dovnitř a ven davy obdivujících lidí, kteří chtějí vidět celý tento monument ze dřeva a mramoru.

Za dveřmi pak čeká návštěvníky spletitý dům plný chodeb, kovového zprohýbaného zábradlí a mramoru, aby se vše spojilo v ústředním bodě – centrálním odpočinkovém, nebo chcete-li party centru. Dvoupatrové foyer s velkým bazénem, jacuzzi a s počtem schodišť, jaká nenajdete ani v celém hotelu Holiday Inn, je to místo přímo stvořené pro ty výše popsané gigantické party. K tomu je samozřejmě zapotřebí pořádné zázemí. Takže je tu bar, kuchyně, ohromná lednice… A samozřejmě je tu samostatná velká kuchyně, šest ložnic, deset koupelen, kino a garáž s počtem parkovacích míst jak v supermarketu.

Kdo má zájem, může vyrazit do USA si tuhle nádheru koupit – cena jen 2,9 milionů dolarů.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

Načítám komentáře...