FOX PLUS 2002: ke stavebnímu spoření ještě i cestovní a úrazové pojištění zdarma

Českomoravská stavební spořitelna již několik let nabízí mladým lidem, kteří ještě nezavršili 31 let věku, oblíbený a výhodný program z oblasti tzv. produktových balíčků, který kombinuje stavební spoření s dalšími výhodami. Nabídka pro rok 2002 kromě všech výhod stavebního spoření zahrnuje také úrazové pojištění na 1...

Českomoravská stavební spořitelna již několik let nabízí mladým lidem, kteří ještě nezavršili 31 let věku, oblíbený a výhodný program z oblasti tzv. produktových balíčků, který kombinuje stavební spoření s dalšími výhodami. Nabídka pro rok 2002 kromě všech výhod stavebního spoření zahrnuje také úrazové pojištění na 1 rok a cestovní pojištění. Program má název FOX PLUS 2002.

Zázemí doma i na cestách
Českomoravská stavební spořitelna vychází vstříc mladým lidem, pro které je kromě moderního a pohodlného bydlení důležitý také aktivní a dynamický životní styl. Cestování a sport k takovému životnímu stylu rozhodně patří. Program FOX PLUS 2002 je zde proto, aby mladým lidem pomáhal myslet „na zadní kolečka“: vlastní střecha nad hlavou pořízená s využitím stavebního spoření je základem pro nezávislost a zajištění v budoucnosti, a cestovní a úrazové pojištění pomůže maximálně zmírnit rizika spojená s nejrůznějšími aktivitami doma i na cestách.

Smlouva o stavebním spoření – a FOX PLUS 2002 může být váš
Podmínkou pro získání programu FOX PLUS 2002 je uzavření smlouvy o stavebním spoření u Českomoravské stavební spořitelny s minimální cílovou částkou 160 000 Kč či zvýšení cílové částky minimálně o 160 000 Kč, uhrazení poplatku za uzavření smlouvy nebo zvýšení cílové částky a naspoření minimálně 1000 Kč do 3 měsíců od data uzavření smlouvy, případně zvýšení cílové částky.

Jistota doma i na cestách
Úrazové pojištění v rámci programu FOX PLUS 2002 představuje základní typ pojištění při úrazu s trvalými následky, ale také čerpání denního odškodného za dobu nezbytného léčení úrazu. Cestovní pojištění je platné kdekoli ve světě a je možno je čerpat jednorázově po dobu 10 dnů.

-ČMSS-

Komentáře

Načítám komentáře...