Akční nabídka hypotečního úvěru Majordomus

Akční nabídka hypotečního úvěru Majordomus

S novými parametry a akční nabídkou odstartoval v polovině ledna svou kampaň Majordomus, hypoteční úvěr HVB Bank. Produkt založený na osobním přístupu bankovních hypotečních poradců je tak přístupný daleko širšímu okruhu zájemců. Po dobu reklamní kampaně - do 18. dubna 2003 - je pak poskytován za nulový...

S novými parametry a akční nabídkou odstartoval v polovině ledna svou kampaň Majordomus, hypoteční úvěr HVB Bank. Produkt založený na osobním přístupu bankovních hypotečních poradců je tak přístupný daleko širšímu okruhu zájemců.

Po dobu reklamní kampaně - do 18. dubna 2003 - je pak poskytován za nulový zpracovatelský poplatek.

K nejvýznamnějším změnám parametrů patří například nově zavedená možnost financování pořízení družstevních bytů nebo navýšení limitu poskytovaného úvěru až na 85 % tržní ceny. Nadstandardním prvkem je i garance rozhodnutí o poskytnutí úvěru do 10 dnů od podání žádosti - a to bez jakýchkoliv dodatečných poplatků.

Hypoteční úvěr Majordomus nabízí svým klientům především individuální přístup ke každému úvěru. Díky flexibilitě jeho parametrů můžeme nabídnout optimální variantu financování. Jako první na českém trhu nabízí Majordomus financování "za pevnou cenu". V současné době výjimečně nízkých úrokových sazeb je pro klienty ideální příležitost zafixovat si úrokovou sazbu až na 15 let - tedy třeba na celou dobu splatnosti úvěru. Každý zájemce se může na internetu přesvědčit o tom, že na úvěr ve výši 1 mil. Kč stačí rodině se dvěma dětmi prokazatelný příjem už od 23 tisíc korun. Za pomoci kalkulátoru si zde můžete prověřit i pravděpodobnost získání svého úvěru od Majordoma.

Navštivte www.majordomus.cz a přesvědčte se sami!

-Alan Grund-
HVB Bank

Komentáře

Načítám komentáře...