Úvěr do 150 tisíc korun bez prokazování bonity

Stavební spořitelna České spořitelny nabízí od počátku května 2003 Expres úvěr do 150 tisíc Kč, aniž by požadovala prokázání bonity. Klient vyplní pouze zjednodušenou žádost o poskytnutí úvěru ze stavebního spoření a doloží účel použití prostředků v souvislosti s řešením bytových potřeb. Expres úvěr ze stavebního...

Stavební spořitelna České spořitelny nabízí od počátku května 2003 Expres úvěr do 150 tisíc Kč, aniž by požadovala prokázání bonity. Klient vyplní pouze zjednodušenou žádost o poskytnutí úvěru ze stavebního spoření a doloží účel použití prostředků v souvislosti s řešením bytových potřeb.

Expres úvěr ze stavebního spoření do 150 tisíc Kč poskytuje Stavební spořitelna České spořitelny bez dalšího zajištění. Základním dokladem, který klient potřebuje pro sjednání úvěru, je Oznámení o možnosti poskytnutí úvěru ze stavebního spoření. V případě, že si klient rezervoval poskytnutí úvěru, předkládá také ještě Žádost o vyplacení uspořené částky s rezervací úvěru.

Smlouvu o Expres úvěru do 150.000 Kč uzavře Stavební spořitelna České spořitelny pouze s klientem, který splnil základní podmínky pro poskytnutí úvěru ze stavebního spoření (tj. spořil nejméně dva roky od uzavření smlouvy o stavebním spoření, uspořil alespoň 40 procent cílové částky a splnil bodové hodnocení).

Smlouvu na úvěr ze stavebního spoření do 150 tisíc Kč se zjednodušeným dokladováním může klient uzavřít v pobočkách České spořitelny nebo ji s klientem na místě uzavřou a podepíšou nově také obchodní zástupci Stavební spořitelny České spořitelny-úvěroví poradci specialisté.

-Zdenka Blechová-
Stavební spořitelna České spořitelny

Komentáře

Načítám komentáře...