Wüstenrot - řešení pro každého

Stavební spořitelna Wüstenrot nabízí řešení pro každého. Individuální program spoření přizpůsobený aktuálním potřebám klientů, který zaručuje vysoké zhodnocení vkladů. Nyní s mimořádným úrokovým bonusem. S délkou spoření roste úroková sazba z vkladu. Spořitelé, kteří neuplatní nárok na úvěr ze stavebního spoření,...

Stavební spořitelna Wüstenrot nabízí řešení pro každého. Individuální program spoření přizpůsobený aktuálním potřebám klientů, který zaručuje vysoké zhodnocení vkladů. Nyní s mimořádným úrokovým bonusem.

S délkou spoření roste úroková sazba z vkladu. Spořitelé, kteří neuplatní nárok na úvěr ze stavebního spoření, získají při úročení úspor 2,5 % ročně navíc:

  • bonus ve výši 25 % z úroků připsaných za celou dobu spoření, pokud budou spořit 5 let. Konečná úroková sazba tak díky bonusu dosáhne na roční úrok 3,13 %

  • bonus ve výši 30 % z úroků připsaných za celou dobu spoření, pokud budou spořit 6 let. Konečná úroková sazba tak díky bonusu dosáhne na roční úrok 3,25 %

  • bonus ve výši 40 % z úroků připsaných za celou dobu spoření, pokud budou spořit 7 let. Konečná úroková sazba tak díky bonusu dosáhne na roční úrok 3,5 %.
Nejlepší program pro mladé FUTURUM
Speciální program zvýhodňující děti a mládež do 26 let, oceněn v soutěži Zlatá koruna jako nejlepší produkt v kategorii stavební spoření.

FUTURUM je dlouhodobé spoření s vysokým úročením úspor. Kromě mimořádného úrokového bonusu 25 - 40 % z připsaných úroků lze získat další zvýhodnění. Děti do 14 let získají na rok zdarma dětskou úrazovou pojistku u životní pojišťovny Wüstenrot, mládež od 14 do 26 let obdrží zdarma mezinárodní studentskou (ISIC) nebo mládežnickou (IYTC) kartu, která přináší řadu slev a výhod u nás i v zahraničí.

Široká nabídka úvěrů
  • nízký úrok z úvěru ze stavebního spoření

  • překlenovací úvěry s počátečním vkladem nebo úsporou 0 – 50 % cílové částky

  • nízké úrokové sazby překlenovacích úvěrů
-Wüstenrot-

Komentáře

Načítám komentáře...