Renta z nemovitosti od FINEMO.CZ mi splatila hypotéku

Peníze

Autor: FINEMO.CZ

Místo odchodu do penze jsem plánoval ještě několik let pracovat, protože jsem neměl splacenou hypotéku na dům a nedovedl jsem si představit, jak bych ji platil z malého důchodu.

Jenomže firma, u níž jsem byl zaměstnaný, neměla zájem. Taktně se se mnou rozloučila a na mou pozici dosadila jakéhosi ambiciózního mladíka. Tak jsem se ocitl v důchodu a mé obavy se staly skutečností. Na splácení hypotéky jsem neměl peníze. Byl jsem na to úplně sám.

Představa, že bych dům prodal a přestěhoval se do malého bytu, pro mě byla velmi bolestná. Dům jsem postavil vlastníma rukama a chtěl jsem v něm i dožít. Navíc jsem rád trávil volné chvíle na zahradě, a to by mi v bytě moc chybělo.

Potom jsem se v novinách dočetl o Rentě z nemovitosti, o zpětné hypotéce, která u nás není ještě příliš známá, ale v zahraničí běžně funguje jako produkt pro seniory a zajišťuje jim možnost důstojného prožití stáří. Měl jsem o tom jisté pochybnosti a mé největší obavy směřovaly k tomu, že bych mohl přijít o dům. Zjistil jsem, že jako jediná v České republice nabízí Rentu z nemovitosti firma FINEMO.CZ, která má licenci od České národní banky na poskytování spotřebitelských úvěrů. To mě vcelku uklidnilo a domluvil jsem si schůzku s obchodní zástupkyní.

Vzal jsem si několik týdnů na rozmyšlenou a zvažoval jsem možná pro a proti. Jedinou nevýhodou bylo, že se o hodnotu úvěru později snižuje dědictví, ale to mě netrápilo. Stejně nemám nikoho, kdo by po mé smrti dědil. A tak jsem se rozhodl pro výplatu jednorázové částky, která mi umožnila uhradit hypotéku a dál žít v klidu v mém milovaném domě.

Výhody Renty z nemovitosti:

  • Získáte peníze na cokoli (najednou či postupně).
  • Za života nemusíte nic splácet.
  • Zůstáváte bydlet doma a jste nadále majitelem svého bytu či domu.
  • Můžete žít důstojněji a život si více užívat.

Chcete vědět víc?

  • Přečtěte si příběhy klientů a odpovědi na nejčastější dotazy na https://www.rentaznemovitosti.cz.
  • Vyžádejte si orientační kalkulaci zdarma.
  • Můžete nám také zavolat na tel. 233 321 850.
  • Jsme držiteli licence České národní banky na poskytování spotřebitelských úvěrů.
  • Pro krátké video s klientkou FINEMO.CZ klikněte sem.

Komentáře

Načítám komentáře...