Tepelněizolační pás Rocknroll

Kamennou vlnu začali podle legendy lidé používat už v dávných dobách. Sopky chrlily roztavené sopečné magma, vítr ho rozfoukával na tenká vlákénka, která naši předkové sbírali a zateplovali s nimi svá obydlí. Od té doby se mnoho změnilo a výroba kamenné vlny byla pomocí moderních technologií dovedena k dokonalosti....

Kamennou vlnu začali podle legendy lidé používat už v dávných dobách. Sopky chrlily roztavené sopečné magma, vítr ho rozfoukával na tenká vlákénka, která naši předkové sbírali a zateplovali s nimi svá obydlí.

Od té doby se mnoho změnilo a výroba kamenné vlny byla pomocí moderních technologií dovedena k dokonalosti. Společnost Rockwool už od roku 1937 vyvíjí nové materiály a systémová řešení a postupně se tak stala největším světovým výrobcem izolací z kamenné vlny – tj. izolací, které zajišťují vysokou protipožární odolnost a výborné akustické a tepelněizolační vlastnosti staveb.

V červnu tohoto roku tato společnost představila další novinku - komprimovanou izolaci v rolích s názvem Rocknroll. Tento komprimovaný rolovaný pás kamenné vlny pojen organickou pryskyřicí, hydrofobizovaný v celém průřezu je určen pro izolaci dělících stěn a příček, šikmých střech, stropů, podhledů. Mezi jeho vlastnosti patři tepelněizolační schopnosti, nehořlavost – ochrana proti šíření požáru, zvuková pohltivost, vodoodpudivost, paropropustnost a tvarová stálost.

Rozměry

Tloušťka (mm)100160
Šířka (mm)10001000
Délka (mm)50003500
Počet pásů v roli (ks)11
Role – balík (m2)53,5


Tento víceúčelový tepelněizolační pás je prodáván v roli obalené polyetylénovou fólií opatřenou štítkem dodavatele a základními údaji o výrobku ve smyslu ČSN EN 13162. Výrobek je dodáván pouze na dřevěných paletách – 20 rolí na jedné paletě s možností skladování venku.

-Rockwool-

Komentáře

Načítám komentáře...