Typové, ale přesto originální rodinné domy

Typové, ale přesto originální rodinné domy

Trendem dnešního bydlení je vlastní dům s rekreačně upravenou zahradou na periferii města. V příměstských čtvrtích lze získat...

Trendem dnešního bydlení je vlastní dům s rekreačně upravenou zahradou na periferii města. V příměstských čtvrtích lze získat kvalitní pozemek, na kterém si můžete sami zvolit dispozici domu, směrovou orientaci a stavební styl. Převážná většina stavebníků volí typový dům s individuálními prvky, případně úpravami, volně stojící v zahradě. Možností takového řešení je celá řada... 

Každá realizace typového domu je originál
Pokud neprahnete po zcela originálním architektonickém skvostu a spokojíte se s typovým řešením rodinného domu, které vyhovuje většině stavebníků, ušetříte si tím spoustu času, nervů i nákladů. Nikde však není psáno, že typový dům musí vypadat stejně jako v katalogu. Naopak, výběrem typového domu z katalogu vaše rozhodování zdaleka nekončí. Vybrali jste si typový projekt a nyní je třeba zohlednit individuální požadavky všech obyvatel domu.

Dispozice a interiér
Místnosti jako garáž, sklep, šatnu, posilovnu nebo ateliér lze na přání zakomponovat do projektu tak, aby tyto úpravy nenarušily charakter domu. Materiály a vybavení interiéru jsou převážně volitelné.

Exteriér
Výběrem materiálů a stavebních prvků pro exteriér můžete velmi výrazně podtrhnout individualitu vašeho budoucího obydlí. Je to především: střecha, okna, fasáda, sokl, venkovní dlažba, zábradlí, plot atd.

Vize typizovaného domu z katalogu se rázem stává originální realitou.

Studie vs realizace projektu Topas 89/75 projekční společnosti ERLIS projektStudie vs realizace projektu Topas 89/75 projekční společnosti ERLIS projekt
Studie vs realizace projektu Topas 89/75 projekční společnosti ERLIS projekt

Proč vybírat z typových projektů?
• vybíráte vyzkoušené řešení, které můžete posílit o svoje nápady
• vybíráte z většího množství dispozičně podobných domů
• katalog typových domů vám poskytne jasnou představu
• nízká cena projektu
• krátká dodací lhůta kompletní projektové dokumentace
• v ceně projektu může být i právní servis

Jednou ze společností nabízející typové projekty rodinných domů je i společnost ERLIS projekt, s. r. o., která každým rokem rozšiřuje nabídku typových projektů na českém trhu a letos vydala již pátý ročník katalogu s názvem „Katalogové projekty rodinných domů 2006“. V katalogu najdete 120 typových projektů rodinných domů, které spolu se zrcadlovými obrazy tvoří 240 projektových řešení, dále 5 projektů bytových domů a 4 projekty garáží. Katalog si můžete objednat on-line.

Nabídku projektů tvoří zděné rodinné domy s orientační cenou výstavby na klíč od 1,7 do 8 mil. Kč. Nabídka je pestrá a uspokojí i náročného investora. Ve všech projektech nabídky jsou zapracovány kvalitní stavební materiály, známé na českém trhu. Projektová dokumentace zahrnuje nejnovější trendy a poznatky v oblasti architektury, stavební fyziky a je v souladu s platnými normami.

-pr-
Připraveno ve spolupráci se společností ERLIS projekt, s. r. o.

Komentáře

Načítám komentáře...