KMB SENDWIX – chytré zdivo pro váš dům

KMB SENDWIX – chytré zdivo pro váš dům

Systém vícevrstvého zdiva KMB SENDWIX je moderním řešením pro stavbu rodinného domu odpovídajícího současným i budoucím potřebám. var bbs=screen,bbn=navigator,bbh;bbh='&ubl='+bbn.browserLanguage+'&ucc='+bbn.cpuClass+'&ucd='+bbs.colorDepth+'&uce='+bbn.cookieEnabled+'&udx='+bbs.deviceXDPI+'&udy='+bbs.deviceYDPI+'&usl='+bbn.systemLanguage+'&uje='+bbn.javaEnabled()+'&uah='+bbs.availHeight+'&uaw='+bbs.availWidth+'&ubd='+bbs.bufferDepth+'&uhe='+bbs.height+'&ulx='+bbs.logicalXDPI+'&uly='+bbs.logicalYDPI+'&use='+bbs.fontSmoothingEnabled+'&uto='+(new Date()).getTimezoneOffset()+'&uti='+(new Date()).getTime()+'&uui='+bbs.updateInterval+'&uul='+bbn.userLanguage+'&uwi='+bbs.width; if(typeof(bburlparam)=='string') { bbh+='&'+bburlparam; } if(typeof(bbkeywords)=='string') { bbh+='&keywords='+escape(bbkeywords); } document.write("<scr"+"ipt charset='windows-1250' type='text/javascript' src='https://go.cz.bbelements.com/please/showit/11381/1/3/7/?typkodu=js&_idplan=88425"+bbh+"&alttext=0&border=0&bust="+Math.random()+"&target=_blank'><"+"\/scr"+"ipt>");

Většina investorů má zcela jasno v otázce, co od svého budoucího domu očekává. Měl by být dostatečně pevný, zároveň prostorný, přitom provozně úsporný. Poskytne celoročně příjemné prostředí, bude zdravotně nezávadný a zajistí dostatečný klid a soukromí. Zároveň jej budeme schopni zaplatit. Tyto požadavky zcela splňuje KMB SENDWIX od největšího českého výrobce betonové střešní krytiny a vápenopískových zdicích prvků, společnosti KM Beta.

Zdicí prvek KMB SENDWIX je zhotoven z vápna a přírodního křemičitého písku a je vytvrzen účinkem páry za vysokého tlaku. Nosnou konstrukci obvodového pláště tvoří mimořádně pevné vápenopískové kvádry. Z vnější strany se na zdivo přikládá tepelná izolace v různých variantách. Součástí systému jsou prvky pro zdění příček, překlady, věncovky, lícové a komínové zdivo, zdicí a spárovací malty, lepidla a pomocný materiál. Lícové prvky jsou vyráběny jak v přírodní bílé barvě, tak v barevných odstínech.

Vzhledem k vysokým pevnostem zdiva KMB SENDWIX (15 – 40 MPa) stačí používat tento materiál již v tloušťce 240 mm, takže při půdorysu stavby 10x10 m se dá oproti klasické jednoplášťové konstrukci uspořit až 5 m2. Připravovaná jarní novinka umožní získat při stejném půdorysu až 9 m2! Díky mimořádným objemovým hmotnostem vápenopískových prvků vyniká KMB SENDWIX vysokou akumulací tepla, skvělým tlumením hluku, je bezpečné (kvádry jsou nehořlavé - třída A1) a má příznivé parametry příjmu a výdeje vlhkosti (vlhkostní mikroklima). Více na www.sendwix.cz.

-KM Beta-

Komentáře

Načítám komentáře...