Jak se staví dům za 6 měsíců

Dům jedním tahem 13
Hotový dům k dokončení

Autor: Oficiální zdroj

Uvažujete-li o stavbě domu a chcete bydlet pokud možno co nejrychleji a bez starostí, je ideální volbou stavba domu na klíč, kterou provede odborná firma. Rychlost výstavby zase pomůže zajistit stále oblíbenější technologie montovaných domů...

Pokud nad touto variantou výstavby uvažujete, podívejte se na výhody 20 typovýchmontovaných Domů jedním tahem, které jsou vyrobeny z pevného keramického materiálu (LiaporBetonu). Oproti montovaným dřevostavbám mají nepoměrně vyšší životnost a díky keramickému materiálu garantují příjemné vnitřní klima stejně jako cihlové domy. Keramické dílce mají navíc výborné tepelné i akustické izolační vlastnosti. Technologie je již léty a stovkami zákazníků prověřená. Zahrnuje minimum mokrých procesů, takže do domu se budete moci nastěhovat okamžitě po jeho dokončení.

O technologii Domů jedním tahem >>

Základová deska

Základovou desku standardně realizuje společnost Dům jedním tahem (DJT). V případě vašeho zájmu si ji však můžete zrealizovat sami, resp. za pomoci jiného dodavatele.

Dům jedním tahem 1
Realizace základové desky

Dům jedním tahem 2
Hotová základová deska

Montáž 1. podlaží

Když je základová deska hotová, dopraví společnost Dům jedním tahem na místo stavby velkoformátové dílce vyrobené přesně podle projektu, ve kterém jste před zahájením výroby mohli provést celou řadu úprav (posunutí příček, oken, změnu vnitřní dispozice apod.). Montáž velkoformátových dílců 1. podlaží za asistence jeřábu a týmu zkušených zaměstnanců DJT trvá pouhý 1 den.

Dům jedním tahem 3
Doprava již smontovaných stěn

Dům jedním tahem 4

Dům jedním tahem 5
Montáž stěn

Strop a schodiště

Položení prefabrikované stropní konstrukce a usazení schodiště se odehrává během 2. dne stavby. 3. stavební den následuje zmonolitnění stropu a technologická přestávka, která obvykle trvá 5 dnů.

Dům jedním tahem 6
Stropní konstrukce

Dům jedním tahem 7
Montáž stropní konstrukce

Montáž 2. podlaží

Po vytvrdnutí zmonolitňovací vrstvy může stavba pokračovat montáží stěn 2. podlaží, které budou v den montáže dopraveny na stavbu. Na konci 4. stavebního dne tak bude hotové usazení stěn 2. podlaží.

Hrubá stavba

Pátý den stavby následuje jen zalití styků stěn a kontrola hotové hrubé stavby, která je připravena k předání.

Dům jedním tahem 8
Doprava horních stěn

Dům jedním tahem 10
Montáž stěn horního patra

Pro zájemce, kteří chtějí stavět svépomocí, nabízíme možnost převzetí stavby již ve fázi hrubé stavby a zbytek stavby si mohou zrealizovat podle svých časových a finančních možností.

Více o výhodách hrubé stavby >>

Dům k dokončení

Po dokončení hrubé stavby se může pokračovat s realizací krovu, střechy, komínu, výplněmi stavebních otvorů apod. Střecha se u DJT standardně řeší kompletním střešním systémem Bramac s originálním příslušenstvím, střešními okny Velux a okapovým systémem Bramac StabiCor.

Standardním vybavením DJT jsou také bílá plastová okna s izolačním dvojsklem a bílé plastové vchodové dveře s bezpečnostním kováním. Zákazník si podle svých představ může vybrat provedení dekoru výplní a barvu střešního systému.

Dům jedním tahem 11
Připravené elektrorozvody z výroby

Dům jedním tahem 12
Hotová hrubá stavba

Dům jedním tahem 13
Hotový dům k dokončení

Dům jedním tahem 14

Stavba ve fázi "dům k dokončení" bude hotová za 2 měsíce.

Dům jedním tahem si můžete nechat například postavit jen do této fáze a stavbu si dokončit sami. Dokončovací práce máte díky technologii DJT snazší. Máte připravené veškeré rozvody již z výroby, ušetříte čas i peníze na omítkách, protože vám stačí jen stěrka. Pokud jste si vybrali patrový dům, je v ceně zahrnuto již schodiště atd.

Více o výhodách domu k dokončení >>

Dům na klíč k nastěhování

Dům Lias

Pokud chcete ve stavbě dále pokračovat se společností Dům jedním tahem, čekají váš dům v příštích 4 měsících veškeré dokončovací práce. Dům stačí dovybavit jen kuchyňskou linkou, svítidly, nábytkem, a 6 měsíců od zahájení stavby tak můžete bydlet v novém domě.

Více o výhodách domu na klíč >>

VIDEO ZE STAVBY DOMU JEDNÍM TAHEM

Ať se rozhodnete pro stavbu hrubé stavby, domu k dokončení, či domu na klíč, můžete si být jisti, že se společností Dům jedním tahem vás čeká vstřícné a férové jednání.

 • Můžete navštívit probíhající stavby i již hotové domy a promluvit si s jejich majiteli.
 • Můžete nahlédnout do výroby Domů jedním tahem.
 • Můžete si vybrat z 20 typových projektů a nechat si některý upravit dle svých představ.
 • Nepřeplatíte ani korunu nad rámec smlouvy. U DJT neexistují žádné vícenáklady.
 • Termíny jsou u DJT závazné – stavba bude k převzetí v termínu, jaký si před zahájením stavby určíte ve smlouvě.

Pro více informací navštivte web www.dumjednimtahem.cz >>

Nebo kontaktujte obchodně technické poradce Dům jedním tahem >>

Podívejte se na on-line katalog typových domů >>

Objednejte si tištěný katalog ZDARMA >>

Dům jedním tahem

Komentáře

Načítám komentáře...