Dobrá okna dělají detaily

Okna

Autor: Inoutic

Je spousta oken, která jsou buď krásná, technicky vyspělá, nebo funkční. Ale jen málo z nich má všechno dohromady. Když chcete opravdovou kvalitu, hledejte okna, která tohle všechno spojují a navíc mají kvalitní i detaily. V tom se pozná ten nejlepší výrobek.

Společnost Inoutic je tradičním výrobcem prémiových plastových okenních a dveřních profilů a stavebních materiálů. Zájemcům o nadčasové a energeticky úsporné bydlení nabízí ucelený systém profilů, které splňují parametry nízkoenergetických a pasivních domů, ať už jde o novostavby, či rekonstrukce.

Okenní profily pro maximální úspory

Nová okna s výbornými tepelně izolačními vlastnostmi významně ovlivňují spotřebu energie při vytápění. Kromě toho je třeba brát v úvahu i dostatečnou zvukovou izolaci, nenáročnou údržbu a v neposlední řadě design.

Profilové systémy pro plastová okna Inoutic uspokojí požadavky zákazníků, kteří upřednostňují kvalitu. V nabídce je energeticky úsporný prémiový okenní a dveřní systém Eforte, po všech stránkách vyvážený systém Prestige a spolehlivý okenní systém Arcade určený zákazníkům, kteří jsou omezeni rozpočtem.

Okna

Autor: Inoutic

Inoutic Eforte – první certifikovaný standardní profil pro okna (nejen) do pasivního domu, špičkové šestikomorové profily pro energeticky úsporné bydlení s výbornými tepelně izolačními vlastnostmi a stavební hloubkou 84 mm. Koeficient tepelné prostupnosti rámem je Uf = 0,95 W/(m2.K). Dostupný ve 40 barevných variantách, včetně exkluzivní fólie Titanium Plus s metalickým vzhledem.

Okna

Autor: Inoutic

Inoutic Prestige – velmi kvalitní šestikomorový profil, který splňuje vysoké nároky na moderní stavby. V nabídce je varianta pro pasivní domy se stavební hloubkou 76 mm, Uf = 1,1 W/(m2.K), výběr ze 40 barevných odstínů, včetně exkluzivní fólie Titanium Plus s metalickým vzhledem.

Inoutic Arcade – časem prověřený pětikomorový okenní profil s výborným poměrem cena/výkon, splňuje všechny standardní požadavky kladené na současné bydlení, stavební hloubka 71 mm, Uf = 1,2 W/(m2. K); dostupný ve 35 barvách.

Vchodové dveře – vizitka každého domova

Okna

Autor: Inoutic

Společnost Inoutic nabízí u všech tří systémů – Eforte, Prestige, Arcade – také plastové vchodové dveře. Okna tak lze sladit tvarem a barevností s vchodovými, balkonovými nebo i zdvižně posuvnými terasovými dveřmi. Dveřní plastové profily jsou vysoce pevné a tvarově stálé. Jsou tedy bezpečnější proti vloupání a odolnější vůči povětrnostním vlivům. Do dveří je možné vsadit jakékoli plastové, skleněné nebo hliníkové výplně běžně dostupné na trhu. Novinkou u dveří s profily Eforte je výplň s překrytím křídla až do rozměru 75 mm. Výsledkem je atraktivní design dveří s „úzkým“ vzhledem profilu dveří.

Technologie pro design a funkčnost

Okna

Autor: Inoutic

Předností PVC profilů společnosti Inoutic je také široká paleta barev. Stříbrného hliníkového vzhledu lze docílit u okenních a dveřních profilů Eforte a Prestige exkluzivní povrchovou úpravou Titanium Plus, kdy se na rám aplikuje speciální fólie. Tato povrchová úprava otevírá nové možnosti, jak využít technický vzhled hliníkového okna, a přitom zachovat výhody oken plastových.

Druhou možností, jak dosáhnout atraktivního vzhledu hliníku při zachování všech předností plastového okna, je použití hliníkového opláštění. Opět ho lze použít jak pro okna, tak i dveře. Další výhodou je i prakticky neomezené barevné spektrum, přesně dle přání zákazníků. To umožňuje ještě snazší a dokonalejší sladění s architekturou stavby a jejího okolí.

Více informací o okenních a dveřních profilech získáte na www.inoutic.cz.

Komentáře

Načítám komentáře...