Praktičnost, pohodlí a nadčasovost

Canaba Uno
Canaba Uno I s balkonem a pergolou

Autor: Canaba

UNO a UNO II jsou dalšími domy, v jejichž případě společnost Canaba výrazně inovovala původní úspěšný typ. Oba domy nabízí za bezkonkurenční cenu téměř sto čtverečních metrů užitné plochy v dispozici 4+1.

Canaba Uno I
Canaba Uno I s balkonem a pergolou

Autor: Canaba

Praktické řešení vnitřního prostoru je ideální pro pohodlný život až čtyřčlenné rodiny. Promyšlené dispoziční řešení domu umožňuje desítky změn a úprav, vnitřní i vnější podoba domu je zcela na fantazii investora. Nadčasová, moderní, ale klasická architektura se hodí do měst i na venkov, včetně chráněných krajinných oblastí. Vnější vzhled domu lze měnit nejen barvou fasády, ale stavbu je možné případně doplnit také balkonem, okenicemi, obkladem z lícových cihel a podobně. Objednat si lze rovněž stylové kryté parkovací stání nebo praktickou garáž.

Canaba Uno
Canaba Uno II

Autor: Canaba

Stejně jako ostatní domy Canaba jsou i typy UNO a UNO II navrženy jako energeticky úsporné objekty. Domy je možné realizovat jak v energeticky úsporném, tak v nízkoenergetickém provedení. Součástí dodávky je energetický průkaz budovy, v němž je měrná potřeba tepla k vytápění specifikována. Více informací na www.canaba.cz.

Komentáře

Načítám komentáře...