Pět nápadů pro stavbu

Další z naší série nápadů pro stavbu. V novinkách tu máme něco pro suché sklepy, izolaci potrubí, střechu i okna. (Titulní foto: Thinkstockphotos.com)

Střecha

Autor: Satjam

Střecha s dlouhou zárukou

Životnost plechové střechy závisí na třech faktorech. Odvíjí se od jakosti plechu, jeho povrchové úpravy a kvality vlastního položení krytiny. Současným trendem jsou střešní krytiny z ocelových pozinkovaných plechů s povrchovou úpravou tzv. „poplastováním“, která dodá střeše na odolnosti, pomůže jí prodloužit život a také umožní vybírat z široké škály barev. Nový povrch Purmat, s nímž právě přichází Satjam u vybraných střešních krytin, zaujme vysokou tvrdostí i extrémní schopností vzdorovat nepřízni počasí.

Jeho základem je polyuretan o tloušťce 50 mikrometrů. Jedná se o velmi tvrdý a odolný materiál, který umožní střeše účinně čelit poškrábání, korozi, UV záření a navíc zaručuje stálobarevnost zvoleného odstínu. Purmat zaujme i na pohled, neboť povrch střechy je matný a při osvitu sluncem neoslňuje, ale nabízí jen příjemný odlesk světla.

Povrchová úprava Purmat je dostupná například u střešních krytin Satjam Arad. Střechu lze pořídit v odstínech višňová, hnědá, černá, cihlová a grafitově šedá. Na krytinu je poskytována záruka 30 let.

Kam dál

Komentáře

Načítám komentáře...