Novinky pro stavbu: Od vypínače po okapy

I další přehled novinek českého trhu pro stavby a rekonstrukce bude velmi pestrý. Podíváme se, jak na ovládání světel, zámky, zateplení, okapy. Náš záběr bude tedy zase velký.

Zámek

Autor: TOKOZ

Vložka na věčné časy

Zámkové vložky se opotřebují. Vždyť klíč a stavítka se o sebe třou, a to je nejčastější příčina zaseknutých a zlomených klíčů. Neopotřebitelná vložka Tokoz Tech to však eliminuje. Základní systém odpružených plochých stavítek s ložiskovým principem je totiž doplněn patentovanými valivými elementy, které minimalizují tření klíče a stavítka, a tedy opotřebení vložky i klíčů.

Vložka Tech byla uvedena do prodeje jako oboustranná vložka, půlvložka, vložka s olivou a vložka s pastorkem. Primárně je systém určen zejména pro vchodové dveře rodinných domů a bytů, případně též jako doplňková vložka do interiérů. Tokoz Tech umožňuje také stavbu mnohaúrovňových systémů hlavního a generálního klíče.

Vložka splňuje certifikaci do RC 3 dle ČSN EN 1627 a BT3 dle ČSN EN 1303 a je v prodeji s doporučenou cenou 539 Kč za oboustrannou vložku, 399 Kč za půlvložku, 659 Kč za vložku s olivou a 589 Kč za vložku s pastorkem bez DPH.

Kam dál

Komentáře

Načítám komentáře...