Novinky pro stavbu i rekonstrukci

Jaro už je tady a stavby a rekonstrukce jsou v plném proudu nebo se už plánují ve velkém. Tak tady máte hromadu zajímavých novinek, které vám mohou pomoct.

Stavba

Autor: Balakryl

Natřete to všechno

Chataři a chalupáři se často ptají, jak zajistit dřevu funkční ochranu a zároveň dát vyniknout jeho přirozené kráse. Balakryl těmto požadavkům vyšel vstříc vodou ředitelnou tenkovrstvou lazurou s názvem Balakryl Ploty a chaty v praktickém velkém balení.

Stavba

Autor: Balakryl

Z jediného balení lazury Balakryl Ploty a chaty lze obnovit až 60 m² plotu, obložení nebo jiných dřevěných ploch. Nátěr proniká hluboko do dřeva, takže chrání materiál proti škůdcům i plísním. Zároveň odolá povětrnostním vlivům, UV záření, vlhkosti i praskání. Výborně se vpíjí do dřeva. Pro svou snadnou renovaci a vysokou vydatnost nátěrů snižuje náklady na údržbu.

Před samotným nátěrem musí být povrch suchý, čistý a zbavený mastnot. Poškozený nátěr je nutné přebrousit. Penetrovat s lazurou Balakryl Ploty a chaty nemusíte. Jestli však opravujete velmi namáhanou stavbu, nebo vaše dřevo bylo napadeno plísní, doporučujeme nejprve použít fungicidní napouštědlo. Cena 375 Kč vč. DPH za pětikilogramové balení při vydatnosti 10 - 12 m²/kg v jedné vrstvě podle savosti podkladu a tloušťky nátěru.

Kam dál

Komentáře

Načítám komentáře...