Novinky pro stavbu i rekonstrukci

Jaro už je tady a stavby a rekonstrukce jsou v plném proudu nebo se už plánují ve velkém. Tak tady máte hromadu zajímavých novinek, které vám mohou pomoct.

Stavba

Autor: HPI-CZ

Pořádek na stavbě s novými vaky na odpad

Znáte to. Stavba = hromada nepořádku, který vítr rozfoukává do všech stran, působí ošklivě a zpomaluje postup prací. Je možné objednat rovnou kontejner, ale to je drahé a potřebuje to povolení na zábor. Použití velkoobjemových vaků pro stavební odpad nevyžaduje, na rozdíl od objednání kontejneru, žádné povolení k záboru komunikace či chodníku. Navíc je lze používat opakovaně, takže náklady s jejich využíváním jsou minimální.

Stavba

Autor: HPI-CZ

Vaky můžete objednávat u HPI-CZ v různých objemech a velikostech. Základní variantu o objemu 1 m³ s rozměry 90x90x130 cm s plochým dnem a tzv. zástěrou, která překryje horní část vaku, dodává HPI-CZ až na stavbu zpravidla do druhého dne od objednání. Vaky s nosností 500 – 2000 kg lze kromě stavebnictví využívat například i v zemědělství pro uskladnění plodin, osiv a krmných směsí, ale i v dalších oborech.

Veškeré typy vaků jsou certifikovány v nezávislé zkušebně a disponují dle typu vaku koeficientem bezpečnosti 5:1 (jednorázové použití), 6:1 (vícenásobné využití) a 8:1 (mnohonásobné použití).

Kam dál

Komentáře

Načítám komentáře...