Novinky pro stavbu i rekonstrukci

Jaro už je tady a stavby a rekonstrukce jsou v plném proudu nebo se už plánují ve velkém. Tak tady máte hromadu zajímavých novinek, které vám mohou pomoct.

Stavba

Autor: Henkel

Přilepíte všechno

Ne vždy jde všechno přivrtat, přitlouct či jinak mechanicky přidělat. Jenže je tu varianta lepení. Tu mnoho lidí zcela opomíjí, i když jde vlastně o nejjednodušší systém spojení dvou materiálů. Problémem u některých lepidel totiž bývá, že jsou určena jen pro lepení několika druhů materiálů.

Stavba

Autor: Henkel

Jenže Pattex ONE FOR ALL je montážní lepidlo, se kterým slepíte celou řadu věcí. Díky extrémně vysoké počáteční pevnosti dokáže udržet během pár sekund až 350 kg na m². Toto oceníte zejména při lepení na zdech či stropě i při lepení těžších materiálů. Lepená věc totiž nesklouzne z povrchu a drží na místě během několika sekund. Navíc je vhodný i k vyplňování spár v kovových i dřevěných konstrukcích, ventilacích a klimatizacích.

Nový Pattex ONE FOR ALL lze nanášet i na vlhké podklady. Spolehlivě odolává vlhkosti, a proto je vhodný pro lepení v interiéru i exteriéru.

Zakoupíte ve stavebních potřebách a hobbymarketech. Doporučená MOC je 199 Kč za 440 ml.

Kam dál

Komentáře

Načítám komentáře...