Jak poznat kvalitního dodavatele pro vjezdovou bránu? Ve stejném designu umí i branku a plot

Ploty Lamark
Foto: www.lamark.cz

Autor: Oficiální zdroj

Používáte ji obvykle několikrát denně, musí fungovat spolehlivě v zimě i v létě a je tím prvním, s čím přijde vaše návštěva do styku. Řeč je o vjezdové bráně, která je jedním ze zásadních prvků vašeho domova, ať už po funkční, nebo vzhledové stránce. Proto je výběr jejího dodavatele důležitým rozhodnutím.

A podle čeho se v nabídce firem, které nabízí služby v této oblasti, orientovat? Existuje několik ukazatelů, které vás zaručeně dovedou ke kvalitní bráně.

Ploty Lamark
Foto: www.lamark.cz

Autor: Oficiální zdroj

Jedním z prvních znaků toho druhu jsou varianty bran podle mechanismu, které firma nabízí. Kvalitní dodavatel by měl umět vyrobit čtyři základní druhy. Rozhodně byste v nabídce měli objevit otočnou bránu, a to jak jednokřídlou, tak také dvoukřídlou. Neměla by chybět posuvná varianta. Ta bývá ještě buď ve variantě samonosné brány, nebo posuvu po kolejnici. Kvalitní dodavatel by vám měl umět nabídnout variantu s automatickým pohonem i bez něj.

Dalším pozitivním znakem je, když dodavatel bran udává ve své specifikaci maximální doporučenou šířku průjezdu. Vjezdové brány pro běžné použití totiž unesou jen omezenou hmotnost konstrukce a s tím se při návrhu musí počítat. Zkušení výrobci bran tak tento údaj většinou mají přímo ve své nabídce. A protože vjezdová brána není technicky jednoduchá záležitost, je vhodné, aby firma ve svých materiálech měla uvedenou také stavební připravenost pro montáž tohoto zásadního prvku oplocení.

Ploty Lamark
Foto: www.lamark.cz

Autor: Oficiální zdroj

Vynikajícím signálem je potom moment, kdy vám realizátor dokáže nabídnout výrobu i dalších prvků oplocení ve stejném materiálu a designu. V případě, že se věnujete zhotovení nebo rekonstrukci celého oplocení, je to velmi praktické. Tato informace ale zvyšuje také důvěryhodnost dodavatele.

Kompletní oplocení totiž nabízí jen specializované firmy, u kterých se můžete na bezproblémovou funkčnost své nové brány spolehnout na dlouhá léta.

Jedním z předních výrobců na českém trhu je společnost Lamark, která diktuje technické i designové trendy v oblasti kovaného oplocení. Nabízí ale i varianty plotů z tahokovu a také samotné jäklové rámy, do kterých si můžete zvolit naprosto libovolnou výplň. Lamark brány vyrábí, montuje a servisuje. Potěšující je také fakt, že Lamark na své oplocení dává záruku až 10 let!

Více o produktech Lamark najdete na www.ploty-lamark.cz

Komentáře

Načítám komentáře...