Vytoužený stín se screenovou roletou

Screenové rolety

Autor: ISOTRA a.s.

Chcete mít v bytě neustále příjemnou teplotu, ale počasí vám to neumožňuje? Přemýšlíte nad instalací žaluzií či závěsů, ale zároveň nechcete mít neustále „zabedněno“? Vyzkoušejte screenové rolety!

Co kdybyste měli doma naprosté soukromí, ale zároveň jste z domu viděli do okolí? A co kdybyste už nemuseli řešit šílené vedro v létě nebo úniky tepla v zimě? Že to zní jako pohádka? Kdepak! Moderní „screeny“ vám dokážou, že toho umí ještě mnohem víc!

Screenové rolety

Autor: ISOTRA a.s.

„Screenové rolety mají schopnost odrazit nebo pohltit takřka veškeré přímé i rozptýlené sluneční záření, které na ně dopadá. Jen malou část cíleně propouští do interiéru, a to díky jemné perforaci,“ vysvětluje Jan Žižlavský, specialista společnosti ISOTRA, a dodává: „tím vznikne příjemné šero umožňující běžné domácí činnosti. Na růstu vnitřní teploty se propuštěné světlo prakticky neprojeví. Tok energeticky vydatného slunečního záření tedy screeny zastaví ještě před oknem a okno není přímo ohříváno.“

Screenové rolety

Autor: ISOTRA a.s.

Právě opavská ISOTRA je na českém trhu expertem na tento typ zastínění, který je dokonce účinný i proti vlétnutí hmyzu do budovy. Takovou funkci má i robustní screenová roleta ISOTRA HR8-ZIP, která nabízí praktickou ochranu proti hmyzu, odolnost proti větru (a to až do 130 km/h!) nebo takzvaný ZIP systém. Ten je unikátní díky své nerezové pružině ve vodicí liště, díky čemuž se tato pružina neopotřebovává, a látka tak dokáže být napnutá po mnoho let.

Screenové rolety jsou výbornou volbou pro pasivní stavby, a to nejen díky tomu, jak umí nakládat s teplem, ale také díky jedinečnému designu, který není rušivý a umí doslova splynout s budovou. Pokud máte podkrovní byt, stojí za zkoušku roleta Screen Sky, jež chrání před povětrnostními vlivy a hlukem způsobeným deštěm.

Výše zmiňovaný typ HR8-ZIP pak navíc umí pokrýt plochu až 18 m2, a to díky spřažení až 3 kusů rolet – není tedy problém, pokud potřebujete pokrýt i větší byznysové prostory. HR8-ZIP se nabízí ve 2 designech a 4 velikostech, běžte si proto vybrat tu svou na www.isotra.cz, kde najdete i mnoho dalších typů zastínění pro vaše soukromí a komfort!

www.isotra.cz

Screenové rolety

Autor: ISOTRA a.s.

Komentáře

Načítám komentáře...