Pod střechou jako v bavlnce

Střešní tašky
Všechny krytiny od BRAMACU disponují širokou nabídkou příslušenství a doplňků.

Autor: Bramac

Betonová krytina BRAMAC Classic Protector PLUS má elegantní, nadčasový profil, inspirovaný středoevropskou architektonickou tradicí. Proč právě tato taška poskytuje domu výjimečnou ochranu a bezpečí?

Betonové tašky jsou obecně synonymem pro vysoce odolnou krytinu s dlouhou životností. Charakterizuje je vysoká pevnost, která se v průběhu let dále zvyšuje. Na ochrannou schopnost střechy má zásadní vliv i povrchová úprava betonových tašek. Classic Protector PLUS patří k vyspělým technologiím výroby střešních krytin.

Střešní tašky
Řez taškou s povrchovou technologií Protector PLUS.

Autor: Bramac

Zatímco povrch standardních tašek tvoří pouze několik vrstev barvy, u tašky Classic s technologií Protector PLUS je navíc aplikována vrstva vysoce probarveného jemnozrnného mikrobetonu, která zaplní všechny nerovnosti a vytvoří dokonale hladký povrch. Toto vše zvyšuje ochrannou schopnost krytiny před usazováním mechů, nečistot a řas a zajišťuje dlouhodobou stabilitu její původní barevnosti.

Inteligentní střešní systém

Střešní tašky

Autor: Bramac

Stejně jako všechny nabízené krytiny od BRAMACU, tak i Classic Protector PLUS se vyznačuje velmi propracovaným systémem originálních střešních doplňků a střešního příslušenství. Nabídku doplňuje nadkrokevní tepelná izolace BramacTherm, solární kolektory či okapový systém. Všechny komponenty do sebe dokonale zapadají a dohromady vytvářejí Inteligentní střešní systém BRAMAC. Výrobce nabízí 30letou záruku na kvalitu a mrazuvzdornost betonové krytiny. Dle vybraného příslušenství pak mohou zákazníci získat i 10 nebo 15letou záruku na funkčnost střešního systému. Kompletní nabídku završuje profesionální servis a poradenství.

Střešní tašky
Betonová taška Classic Protector PLUS: Pod tradičním vzhledem najdete vyspělou technologii výroby.

Autor: Bramac

Kalkulace i na dálku

Střešní tašky
Více referenčních domů si můžete prohlédnout na stránkách výrobce.

Autor: Bramac

Chcete vědět, kolik střešních tašek Classic Protector PLUS byste potřebovali pro svou novou střechu? Stačí poslat projektovou dokumentaci a BRAMAC vám zdarma vypracuje cenovou nabídku. Pokud zvažujete rekonstrukci stávající střechy a nemáte ještě projekt, díky službě BRAMAC SCAN vám BRAMAC střechu zaměří na základě přesné adresy objektu a následně vypracuje kalkulaci na vybranou krytinu. Je to první krok, který můžete na cestě za novou střechou učinit.

Více na www.bramac.cz.

Střešní tašky
Classic Protector PLUS sluší tradičním domům se sedlovou střechou.

Autor: Bramac

Komentáře

Načítám komentáře...