Za objednávku cihel HELUZ lze získat až 10 tisíc pro nákup na Alza.cz

Heluz Alza

Autor: Heluz

Ještě měsíc zbývá těm, kteří chtějí za nákup cihel HELUZ získat poukaz v hodnotě až 10.000 korun na útratu v e-shopu Alza.cz.

Společná akce společnosti HELUZ a internetového obchodu Alza.cz skončí 31. března 2019. Tento den bude poslední, kdy se bude možné registrovat na stránkách www.heluz.cz/akce.

Podmínkou pro získání poukázky je registrace na stránkách www.heluz.cz/akce do 31. března 2019, zaslání podkladů pro zpracování výkazu výměr a následná objednávka materiálu do 15. dubna 2019. Do konce dubna pak bude nutné provést vývoz materiálu - tento termín lze posunout složením kauce do poloviny května.

Hodnota poukázky se liší dle typu objednaných cihel. Za cihly HELUZ FAMILY 2in1 nebo HELUZ FAMILY obdrží stavebník dárkový poukaz na 10 tisíc korun k útratě na Alza.cz, za ostatní cihly HELUZ činí hodnota dárkového poukazu 5 tisíc korun. Platnost kuponu bude do konce ledna 2020.

4 KROKY, JAK SE ZÚČASTNIT

Heluz Logo čtverec
1) Registrujte se

Registrujte se na www.heluz.cz/akce do 31. března a obdržíte cenovou nabídku pro váš projekt.

2) Objednejte cihly

Objednejte stavební materiál do 15. dubna u vašeho prodejce.

3) Vyzvedněte cihly

Odeberte zboží do 30. dubna a získejte poukaz na nákup zboží na Alza.cz.

4) Nakupujte až za 10 000 Kč Vybírejte! Poukaz lze uplatnit na nákup libovolného zboží z aktuální nabídky v e-shopu Alza.cz.

Komentáře

Načítám komentáře...