Nebojte se sádrokartonu. Na Habito H se totiž můžete spolehnout!

Rigips

Autor: Rigips

Stavební firmy nestíhají pokrýt současnou zvýšenou poptávku lidí, kteří se pustili do staveb, ale i těch, kteří dlouhodobě čekali na stavební povolení a teprve teď ho dostali. Doba, kdy se ke stavbě nebo rekonstrukci používal standardní stavební materiál, je už dávno pryč. Dnes jsou už běžně dostupné materiály, jako jsou moderní sádrokartonové desky, na které se můžete spolehnout. V porovnání se zděnou technologií navíc nabízí celou řadu výhod – od menší hmotnosti, přes tloušťku, až po rychlost výstavby, a to současně při lepších akustických vlastnostech. Jedná se o vysokopevnostní desku nové generace Habito H, která se vám postará o všechno.

„Sádrokartonové desky Habito H jsou nejen dostupné, ale práce s nimi je jednoduchá a rychlá. Jako uživatel navíc oceníte to, že jsou protipožární, impregnované, vysokopevnostní, při správné instalaci dokážou velice dobře izolovat hluk a je do nich možné kotvit těžká břemena bez předvrtání. Navíc je stěna z vysokopevnostní desky Habito H užší než ta zděná, tedy si nesnížíte obytný prostor, při čemž ale získáte mnohem vyšší akustický komfort,“ říká Ing. Milan Daněk, produktový manažer společnosti Rigips.

S vysokopevnostní deskou Habito H je postaveno snadno a rychle

Práce se sádrokartonem nové generace, Habito H, je rychlejší, čistější a levnější než stavba z cihel. Využít ho navíc můžete k vybudování nových příček v bytech nebo v kancelářských prostorách, ke konstrukci závěsných podhledů nebo pro výstavbu mezibytových a bezpečnostních příček. Tento materiál nové generace plnohodnotně nahrazuje cihlu nebo pórobeton. Pokud nechcete čekat na stavební materiál, kterého je v dnešní době velmi málo, využijte vysokopevnostní desku Habito H od Rigipsu, která je řazená mezi špičkové materiály pro interiérové konstrukce.

Rigips
Kuchyně před
Rigips
Kuchyně o úpravě

Autor: Rigips

Kotvení bez předvrtání, hmoždinek a výztuh

Únosnost břemen u vysokopevnostní desky Habito H je až 34 kilogramů na jeden kotevní bod při použití běžného vrutu do dřeva o průměru 5 milimetrů. Habito H tak bez problémů unese těžší policové skříně s knihami i kuchyňskou linku. Velkou výhodou je jednoduché připevnění břemen bez nutnosti předvrtání. Do příčky není třeba předem vkládat žádnou výztuhu či výdřevu. Není zapotřebí hmoždinek, ani speciálního nářadí. Stačí jen vrut a šroubovák, a i naprostý stavitel-amatér má za chvilku závěsné police tam, kde potřebuje.

Lehce opravitelný materiál vhodný i do koupelen

Rigips

Autor: Rigips

Převěšování předmětů z jednoho místa na druhé je u vysokopevnostních desek Habito H naprosto bezproblémové. Vruty jednoduše vyšroubujete a přemístíte na nové místo. Díry na původních pozicích pak stačí přetmelit sádrovým tmelem Rigips. Impregnovaná deska Habito H je určena i pro prostory s vyšší vzdušnou vlhkostí, jako jsou koupelny a kuchyně. Dvojitě opláštěné příčky Habito H navíc splňují bezpečnostní třídu RC3, čímž se vyrovnávají klasickým příčkám z plných cihel. Nejsou tak již na místě obavy z výrazného mechanického poškození, které bývaly u dřívějších generací sádrokartonových desek.

Při rekonstrukci nebo stavbě domu už nemusíte uvažovat o tom, jaký materiál budete potřebovat. Habito H splní všechny vaše požadavky! O vynikajících vlastnostech těchto desek a rychlosti výstavby se můžete přijít přesvědčit do Školy suché výstavby. Další informace naleznete na www.rigips.cz.

Komentáře

Načítám komentáře...