Inspirace pro jarní zahradu – dlažby, okrasné stěny i netradiční posezení

Betonová dlažba LiaStone Colormix

Autor: Lias Vintířov

Jaro je konečně tady. Přemýšlíte, jak si ve volném čase vylepšit zahradu tak, abyste se v ní cítili ještě příjemněji? Nechte se inspirovat sortimentem betonových zahradních prvků LiaStone. Na své si přijde každý, kdo se rozhodne pustit se do pokládky nové dlažby, zpevnění svahu, výstavby plotu nebo okrasné stěny.

Beton je oblíbeným materiálem především pro svou dlouhověkost. Další velkou výhodou je variabilita vzhledu betonových prvků. Dávno pryč jsou totiž doby, kdy betonová dlažba byla jen šedá. Dnes se vyrábí v mnoha trendy barvách. V kurzu jsou především ty zemité a také různé colormixy. Jejich vzhled se tak blíží vzhledu přírodního kamene ovšem za mnohem nižší pořizovací cenu. Koneckonců i beton je přírodním materiálem, který do zahrady skvěle zapadne.

Je libo novou dlažbu?

LiaStone nabízí více než 20 druhů betonových dlažeb, jež jsou k dostání až ve 14 barvách a colormixech. On-line katalog zahrnuje zámkovou klasiku i nové moderní velkoformátové a skladebné dlažby. Hledáte-li inspiraci pro svůj zahradní chodník nebo parkovací stání, pak doporučujeme na webu www.liastone.cz navštívit také chytrý plánovač. Ten vám navrhne hned několik možností vzhledu dlážděné plochy a kombinace barev. Spočítá také množství potřebného materiálu i cenu a odešle poptávku prodejci, který vám individuálně spočítá dopravu až před dům. Při on-line objednávce navíc získáte SLEVU 10 % na celý sortiment.

Stěny, ploty a zídky

Kromě dlažeb nabízí LiaStone také tvarovky z lehkého keramického betonu pro stavbu:

  • okrasných stěn s vegetačními výklenky i bez nich
  • protihlukových stěn
  • opěrných stěn
  • betonových plotů
  • a dalších menších či větších zídek

U všech prvků z lehkého betonu oceníte nejen design, ale také mnohem nižší hmotnost, než je u podobných výrobků zvykem. Při práci se s nimi tak o poznání lépe manipuluje.

Playstone

Jeden z prvků ale nad ostatními vyniká ještě svou multifunkčností. Prvek Playstone umožňuje díky tvaru rovnoramenného lichoběžníku vytvářet zajímavé členité i hladké plochy. Stačí pootočit a stěna získá zcela jiný vzhled. Kromě okrasných a opěrných stěn z něj postavíte třeba zahradní stolky, lavičky, vysoké záhony, zpevněné svahy apod.

Inspirujte se na webu www.liastone.cz, objednejte on-line a získejte slevu 10 %.

Komentáře

Načítám komentáře...