Novinka nesoucí příhodný název HELUZ RAPID spatří poprvé světlo světa právě na veletrhu FOR PASIV (k dostání pak bude od dubna) a výčet výhod je vskutku dlouhý. Chcete se dozvědět více? Přijďte navštívit stánek HELUZ v hale č. 2. v termínu 15. 2.-17. 2.  

HELUZ RAPID, seznamte se

Kromě žhavé novinky HELUZ RAPID se dozvíte více o iniciativě Smysluplný celek, můžete zjistit, jak výrazně zvýhodnit celou stavbu pomocí programu HELUZ na MAX, a k vidění bude i produktová stěna s hlavními výrobky pro pasivní a téměř nulové domy.

Odborníci se mohou těšit na specializované poradenství HELUZ techniků a ukázky pomůcek z oblasti digitálního stavitelství, jako je selektor konstrukcí a detailů, knihovny BIM a mnoho dalšího.

Rychlá a efektivní stavba

HELUZ má velkým stavebním společnostem, menším investorům i soukromým stavitelům rozhodně co nabídnout. S výrobou stavebních materiálů má velmi bohaté a dlouholeté zkušenosti, samostatně nebo prostřednictvím svých partnerů je dokáže dopravit na místo.

Je jedno, zda stavíte ve městě, nebo se vám podařilo získat pozemek uprostřed přírody. Využití moderních materiálů, které získáte, vám pomůže stavbu postavit rychle, kvalitně a úsporně.

Chystáte se na 11. ročníku veletrhu FOR PASIV, abyste si prohlédli novinky společnosti HELUZ na místě? Pro vaše nejvyšší pohodlí zakupte elektronickou vstupenku ZDE.

Zdroj: Dům&Zahrada, HELUZ