Soutěž bude probíhat od 1. 5. do 30. 6. 2024. „Soutěže se každoročně účastní více než 250 našich zákazníků, za což jsme velmi rádi,“ komentuje Daniel Křížek, ředitel rozvoje společnosti DITON. Podstatou je pořídit snímek realizace vytvořené za použití výrobků z aktuálního sortimentu DITON 2024. O tom, který z přihlášených snímků je nejlepší, rozhodne veřejné hlasování na stránkách soutěže, každý z návštěvníků webu může hlasovat pouze jednou.

Výherci se mohou těšit na hodnotné ceny v podobě poukazů, konkrétně poukaz Alza.cz na nákup zboží v hodnotě 5 000 Kč pro 3. nejlepší foto, poukaz na služby v resortu Spa Tree of Life v hodnotě 15 000 Kč pro 2. místo a poukaz na pobyt ve 4hvězdičkovém Wellness hotelu Vista Dolní Morava v hodnotě 30 000 Kč pro nejlepší realizaci. Výherci budou oznámeni nejpozději do 7. 7. 2024.

Uspět se dá opravdu s jakoukoli realizací, od vydlážděných cest, přes okolí bazénů, po rozkvetlé svahy či záhony. „Fantazii se meze nekladou, soutěž je opravdu studnicí inspirace. Vždy jsme ze zaslaných realizací nadšeni,“ dodává Daniel Křížek.

Podmínky soutěže

Do soutěže lze přihlásit pouze dokončené realizace, v případě realizací s dlažbou pak o minimální rozloze 30 m2. Šanci na úspěch lze podpořit samozřejmě pořízením co nejkvalitnější a nejatraktivnější fotografie, na druhé straně také sdílením na sociálních sítích.

Kompletní informace o soutěži a pravidlech lze nalézt na webových stránkách soutěže diton-soutez.cz.

Zdroj: Dům&Zahrada