Dejte své zahradě nádech jedinečnosti

Květiny

Autor: Bakker.com

Zahrada. Místo, které mnohým z nás slouží k relaxaci a odpočinku. Také vás občas napadne, čím si zahradu zkrášlit, aby dostala nádech jedinečnosti?

Způsobů, jakými toho docílit, je určitě mnoho. Pěkně upraveným trávníkem počínaje a zahradním jezírkem konče. Mezi ty nejjednodušší a nejoblíbenější způsoby patří od nepaměti pěstování netypických odrůd okrasných květin.

Patříte mezi obdivovatele omamně vonících lilií? Mezi netypické odrůdy patří například „Queen of The Night“ – jedinečná asijská lilie, která je téměř černá. Zářivě oranžové pylové tyčinky podtrhují krásu jejích květů.

Květiny
Lilie Queen of The Night

Autor: Bakker.com

Květiny
Lilie Mystery Dream

Autor: Bakker.com

Rádi byste ještě něco více extra? Pak si zkuste vypěstovat další krásku – plnokvětou lilii „Mystery Dream“. Je velmi zvláštní a bizarní zároveň. Má svěží zelené květy s červenou špičkou na okvětních lístcích a fantasticky voní.

Květiny
Růže Glamour Select

Autor: Bakker.com

Květiny
Růže Grand Select

Autor: Bakker.com

Upřednostňujete klasiku a jste milovníky růží? I mezi odrůdami růží můžete najít nádherné a nepříliš časté typy. Vyzkoušejte třeba velkokvětou keříkovou růži „Glamour Select“ či růži „Grand Select“.

Květiny
Bohyška

Autor: Bakker.com

Květiny
Kejklířka

Autor: Bakker.com

Nejen však lilie a růže mají své specifické odrůdy. Vybrat si můžete z hortenzií, rozchodníků, denivek, pukolí či kejklířek. Využijte exkluzivní nabídku společnosti Bakker, a dejte tak své zahradě nádech jedinečnosti.

Společnost BAKKER.COM je největší zásilkový obchod pro zahrádkáře a zahradnictví v Evropě. Sídlí v nejúrodnější části Nizozemska, jež je proslulá především svými cibulovinami. Dodává svým zákazníkům ty nejkvalitnější výpěstky nizozemských farmářů. Více informací o společnosti najdete na https://www.bakker.com/.

Komentáře

Načítám komentáře...