TRAVIN – snadná cesta ke zdravému trávníku

Trávník

Autor: AGRO CS

Není tajemstvím, že krásný, zdravý, hustý a zelený trávník je předmětem rivality sousedů. Každý má svůj osvědčený a samozřejmě nejlepší způsob, jak udělat ze svého trávníku chloubu pro své okolí.

Jak tedy dosáhnout kvality a krásy mého trávníku?

Pro někoho je to sen, pro někoho skutečnost. Někdo má krásný a zdravý trávník, někdo má na zahradě směsici zelené a hnědé barvy a různě rychle rostoucí kombinaci trávy a plevele. Požadované kvality však dosáhnete velmi snadno.

Správná péče nevyžaduje nadměrné úsilí

Stačí se poradit s odborníky z portálu www.megazahrada.cz a bude z vás král/ovna trávníků. Zjistíte, že můžete mít trávník bez jediné vady správnou kombinací travní směsi, trávníkového hnojiva a přípravků proti plevelům a mechům.

  • využijte již proběhlé diskuze, nejste v tom sami, váš problém již řešil někdo před vámi,
  • pokud jste nenašli odpověď, diskutujte na své téma a sledujte rady a tipy,
  • přečtěte si články na blogu www.vseprorostliny.cz o všem, co se na zahradě děje,
  • chcete-li se spojit přímo se specialisty z AGRO CS, využijte kontaktního formuláře nebo napište na info@megazahrada.cz.

TRAVIN – jediné hnojivo, které umí ničit plevel

Chceme vám ušetřit práci a čas, proto máme pro vás pomocníka, díky kterému budete mít, bez většího úsilí, krásný a zdravý trávník kolem domu, chaty či chalupy.

FLORIA TRAVIN je přípravek, díky kterému v jednom kroku svůj trávník přihnojíte a současně ho ošetříte proti plevelu. Více kroků spojené s hnojením a stříkáním selektivními herbicidy bude od letošního jara minulostí. Navíc není tajemstvím, že hnojiva obvykle nerozlišují mezi pěstovanou rostlinou a plevelem, ale k vaší škodě podporují růst obou.

Trávník

Autor: AGRO CS

TRAVIN je cesta k pověstnému anglickému trávníku

TRAVIN je něco jiného! Odborníci z AGRO CS vyvinuli toto moderní hnojivo z řady FLORIA® speciálně pro snadnou a komplexní péči o trávník.

  • Vedle vyživujících složek (dusík-fosfor-draslík) obsahuje i selektivní herbicidy, které se uvolňují postupně a spolehlivě likvidují dvouděložné plevele.
  • Zeolit v hnojivu upravuje pH půdy a tím omezuje tvorbu mechů v trávníku. Co to znamená? Trávník díky TRAVINu roste a pampelišky, sedmikrásky, šťovík, jitrocel a další nežádoucí plevele nemají šanci.

Trávník

Autor: AGRO CS

Pořiďte si letos s řadou FLORIA krásný nový trávník

Vedle TRAVINu máme pro vás i spoustu jiných výrobků značky FLORIA. Vše navíc koupíte v dosahu svých domovů, protože je dodáváme do všech dobrých zahradních center. Že ve vaší blízkosti žádné není? I na vás myslíme. Navštivte náš e-shop www.megazahrada.cz. Mnohé další informace o značce FLORIA se dozvíte také na www.floria.cz.

Rádi vám pomůžeme ke krásnému trávníku, a věřte, že každý tip a dotaz z vaší strany navíc pomáhá růst i nám.

Komentáře

Načítám komentáře...