Zahrada ve formě se stavebnicí WoodBlocX

Zahrada Woodblocx

Autor: WoodBlocX

Vyvýšené záhony, opěrné zídky nebo posezení. Díky WoodBlocX snadno a s trvanlivostí až 20 let.

WoodBlocX nabízí jednoduché řešení pro jakýkoliv prostor - od rovných ploch po členité a svažité pozemky. Je vhodný pro stavbu vyvýšených záhonů, opěrných zídek, obrubníků nebo posezení. Oblasti uplatnění jsou zahrady, balkony, veřejné parky a prostory.

Zahrada Woodblocx

Autor: WoodBlocX

Pohodlné zahradničení ve vyvýšených záhonech ocení každý, kdo si chce práci na zahradě zpříjemnit. Je mnohem snadnější udržovat záhon vysoký 45 cm a více, než se plazit na kolenou po zemi. Zahradě dáte tvar, plevel a tráva nebudou prorůstat do záhonu, zemina zůstane na svém místě i při vydatných deštích a úroda bude bohatší. Vyvýšené záhony se totiž lépe prohřívají a dřevěné stěny jsou účinnou překážkou proti nájezdům slimáků.

Nekonečné možnosti tvarů jsou možné díky stavebnicovému systému WoodBlocX. Tvary staveb se nemusejí omezovat jen na obdélníky. Záhony a truhlíky tvaru L mohou skvěle rozčlenit prostor mezi terasou a zbytkem zahrady. Víceúrovňové a terasovité stavby zase zpřístupní jinak těžko využitelné svahy.

Zahrada Woodblocx

Autor: WoodBlocX

Kromě záhonů je WoodBlocX neocenitelný při stavbě opěrných zídek. Zídky WoodBlocX nepotřebují žádné základy a staví se rovnou na terén. Tlak zeminy udrží díky chytrému systému vnitřních opěrných konstrukcí. Stavba zídky je rychlá, nevyžaduje žádné složité stavební úpravy a zvládne ji opravdu každý.

Kromě snadnosti stavby je WoodBlocX výjimečný i svou trvanlivostí. Bloky jsou vyrobeny z masivních, dvakrát tlakově impregnovaných dřevěných hranolů, které se spojují hmoždinkami z recyklovaného plastu. Jakákoliv stavba z WoodBlocX je velmi pevná a pružná. Minimální prověřená trvanlivost těchto staveb je 15 let, nicméně laboratorní simulace odolnosti dosahuje k hranici čtvrtstoletí.

Zahrada Woodblocx

Autor: WoodBlocX

WoodBlocX můžete snadno začlenit jak do nově vznikající zahrady, tak do již funkčního prostoru. Nemusíte se bát, že vám pracně založený trávník zničí těžká technika. Stavění z WoodBlocX zvládne každý, kdo si troufne na lego. Jednotlivé bloky jsou lehké, takže si je bez větší námahy dopravíte až na dané místo. Nejtěžší prvek váží zhruba 4 kg. Pokud byste přesto měli ze stavby obavy, nabízíme i montáž na místě. Plánování stavby na míru usnadní online konfigurátory - vše důležité naleznete na www.woodblocx.cz.

Komentáře

Načítám komentáře...