Další jarní novinky pro zahradu

Jaro sice nechává na sebe ještě čekat, ale firmy s potřebami pro zahradu už nabíhají ve velkém na novinky pro další rok. A tak je tu další shrnutí novinek.

Sekačka

Autor: Oficiální zdroj

Německá kvalita

AL-KO Highline 46.5 SP-A je skvělým řešením pro majitele předzahrádek i zahrad do 1 400 m². Tato sekačka si svojí šíří záběru najednou poradí s plochou trávníku o šíři 46 cm a umožňuje 7 poloh nastavení pracovní výšky, a to od 3 do 8 centimetrů. Sekačka je vybavena funkcí 3inone, takže se postará o sečení, sběr trávy nebo její případné mulčování. Tělo AL-KO Highline 46.5 SP-A je z ocelového plechu, slibuje tak vysokou odolnost. Protože je šasi vyosené doleva, umožňuje sekat trávu opravdu až do kraje.

Sekačku pohání motor AL-KO PRO 125 vybavený systémem QuickStart, jenž umožňuje rychlé a jednoduché startování, využitá technologie OHV se projevuje vyšším výkonem motoru a jeho nižší spotřebou. Svého majitele sekačka potěší opravdu velkým sběrným košem o objemu 70 litrů a především systémem maxairflow, kdy se koš naplní posečenou trávou opravdu celý, takže ho není nutné tak často vyprazdňovat. Bezproblémově si poradí i s vysokou trávou, aniž by zůstávala ležet na zemi nebo ucpávala vyhazovací otvor. Vysoká zadní kola umožňují sekačce AL-KO Highline 46.5 SP-A dobře zvládnout i náročný terén, pohon kol je jednorychlostní. AL-KO Highline 46.5 SP-A je možné zakoupit za cenu 7 990 Kč.

Kam dál

Komentáře

Načítám komentáře...