Vůně benzínu a síla elektřiny na vaší zahradě i stavbě

Chlapi prostě mají rádi silné stroje. Třeba pořádné sekačky, motorovky, křovinořezy… A když doslouží, je třeba pořídit nové. Pojďme se podívat, jaké moderní vymoženosti nám značky nabízí.

Rozbrušovačka

Autor: Stihl

První aku rozbrušovačka

Rozbrušovačka

Autor: Stihl

Rozbrušovačky jsou velké a silné stroje, které dělají strašný randál. Bohužel velmi často za sebou tahají dlouhé kabely, které ovšem na stavbě (třeba při řezání tašek na střeše) jsou značně obtěžující. A tak tu je první akumulátorová rozbrušovačka. Má ji na svědomí Stihl a označení je TSA 230. S pomocí snadno ovladatelného rozbrušovacího stroje, který je díky akumulátorovému pohonu velmi tichý a bez emisí, si hravě poradíte ať už s ocelovými konstrukcemi, betonem, střešními a konstrukčními stavebninami, či jinými materiály. Pokud model TSA 230 ještě rozšíříte o doraz s odsávacím hrdlem, výrazně tím zredukujete prach při suchém řezání minerálních materiálů a budete mít vždy jistotu přesného vedení řezu.

V nabídce je také několik rozbrušovacích kotoučů. Kotouč ze syntetické pryskyřice, ten je určen pro rychlé řezání stavební a nerezové oceli, nebo naopak neželezných profilů. Dále můžete zvolit diamantový řezný kotouč, který je nabízen jako základní pro univerzální použití na staveništi, anebo rychlý a širokopásmý, který je už pro profesionální nasazení v betonu, tvrdém přírodním kameni, litinových trubkách či stavební oceli do tloušťky 10 mm, a to s překvapivě dlouhou životností.

Kdo se bojí, že stroj je příliš těžký, tak ho musíme uklidnit – má jen 3,9 kg.

Kam dál

Komentáře

Načítám komentáře...