Pomocníci pro jarní zahradu

Je zima. A ještě nějakou dobu bude. Ale právě teď přichází ten pravý čas na nákup techniky, která by vám mohla pomoct při jarním probouzení zahrady.

zahradí stroje

Autor: Oficiální zdroj

Husqvarna LC 141Li

Pokud hledáte sekačku na úpravu menších, členitých ploch, je pro vás nový model Husqvarna LC 141Li tou správnou volbou. Sekačka na baterie s intuitivním ovládáním je schopna bez problémů posekat průměrně velkou zahradu rychle, tiše a pouze na jedno nabití. Je snadno ovladatelná díky kompaktnímu designu žacího ústrojí a ergonomicky tvarované rukojeti. Užitečná je také rychlá a snadná nastavitelnost výšky sečení, volnost pohybu bez kabelu, intuitivní klávesnice či ekonomický režim savE™, který snižuje otáčky motoru, a tím prodlužuje provozní dobu stroje. Se sekačkou se navíc výborně manévruje i v malých kruzích. Vhodný model akumulátoru je BLi150.

Šířka sekání: 41 cm, výška sekání 25-70 mm, provozní doba na 1 nabití: 20 min., sběr/zadní výhoz, objem koše: 50 litrů, hmotnost 20 kg.

Doporučená cena sekačky je 12 890 Kč včetně DPH, doporučená prodejní cena akumulátoru BLi150 je 6 490 Kč, k dostání v síti autorizovaných prodejců Husqvarna.

Kam dál

Komentáře

Načítám komentáře...