Přestaňte se trápit s lankem startéru! – Technologie Instart od Briggs & Stratton

Motory Briggs & Stratton

Autor: Briggs & Stratton

Máte již dost trápení s lankem startéru a kabely, které se pletou mezi nohama? Briggs & Stratton má pro vás inovativní systém startování motoru v sekačce se spalovacím motorem. Toto řešení budou určitě chválit ti, kteří neradi, jestliže vůbec prováděli, startování s lankem startéru.

INSTART® je nejnovější technologie s baterií Lithium-Ion přímo integrovanou do motoru. Díky systému InStart® může uživatel nastartovat motor snadno – bez lanka startéru, bez pumpování a nastavování sytiče, stačí stisknout tlačítko Start nebo otočit klíčkem a motor startuje. Vždy! To je nejjednodušší startování sekačky se spalovacím motorem v historii a určitě velké usnadnění pro osoby, které měly problém s taháním za lanko startéru. InStart® je spojením výkonu spalovacího motoru s bezproblémovým startováním elektrické sekačky.

Motory Briggs & Stratton

Autor: Briggs & Stratton

Vyzkoušená technologie baterie Lithium-Ion umožňuje jednoduché, nepřetržité a mnohonásobné startování bez potřeby stálého nabíjení baterie. NABIJTE, VLOŽTE, SEKEJTE – ještě nikdy nebylo startování sekačky tak jednoduché!

Systém INSTART® je dostupný v motorech Briggs & Stratton 675iS, 775iS a 875iS.

Technologie INSTART® – nyní bez lanka startéru, stačí jen stisknout tlačítko nebo otočit klíčkem.

Instart

  • Žádné pumpování paliva
  • Žádné nastavování sytiče
  • Žádné startovací lanko
  • Okamžité, snadné startování

Nabíjení baterie 60 minut – více než 50 startů

Nabíjení baterie 10 minut – více než 10 startů

Instart

Autor: Briggs & Stratton

Komentáře

Načítám komentáře...