Kteří noví pomocníci na zahradu vám ušetří práci

Je podzim a tedy čas, kdy se nejvíce využívá nářadí – od nůžek až po rýče, od zahradního traktůrku až po obyčejné hrábě. Tak se pojďme podívat, co nového vám může usnadnit práci na zahrádce.

Nůžky

Autor: Fiskars

Daleko!

Fiskars představil nové výkonné univerzální nůžky PGX, které stříhají větve do Ø32 mm. Vyrábí se ve dvou variantách. Nůžky zahradní univerzální teleskopické UPX86 mají extra dlouhou rukojeť a pohodlně s nimi dosáhnete až do výšky 6 m. Druhou variantou jsou nůžky zahradní univerzální UPX82 s kratší rukojetí s dosahem 3,5 m. K oběma variantám nůžek je řada náhradních dílů a nůžky na konci rukojeti je možné vyměnit za pilku či česáček na ovoce.

Vývojáři Fiskars dále kladli důraz na to, aby oba dva typy nůžek svým majitelům maximálně usnadnily práci. Byly navrženy pod heslem ”Více síly, méně námahy”, a proto využívají unikátní mechanický převod PowerGear, který zajišťuje 3,5x více střižné síly.

Nůžky

Autor: Fiskars

Další docela zajímavou vychytávkou je oranžová podpora čepele pro zlepšení viditelnosti. Člověk tuto vlastnost nůžek ocení, zejména když stříhá větve vysoko v korunách stromů, kde je na čepel hůře vidět. V neposlední řadě Fiskars svým dvěma novým přírůstkům skutečně věří a nabízí na ně záruku celých 25 let.

Kam dál

Komentáře

Načítám komentáře...