Nová finská košťata pro venkovní i vnitřní použití

Koště Fiskars
Univerzální koště Solid M

Autor: Fiskars

Finská společnost Fiskars představila zcela nová košťata řady Solid. Jejich hlavními přednostmi jsou odolnost vůči všem klimatickým podmínkám, lehká hliníková násada a dva druhy štětin pro účinnější zachycení nečistot.

Koště Fiskars
Univerzální koště Solid M

Autor: Fiskars

Koště má svěží vzhled a propojuje v sobě moderní i funkční design. Robustní hlava v kombinaci s lehkou násadou slouží k efektivnímu a zároveň snadnému zametání. Štětiny jsou z odolného nenasákavého materiálu. Kombinace měkkých a tvrdých štětin pak zajišťuje efektivní zametání hrubších i jemnějších nečistot.

Košťata Solid se vyrábí ve dvou velikostech. Koště velikosti M má obloukovou pracovní hlavu o šířce 38 cm. Je vhodné pro vnitřní i venkovní použití. Obloukový tvar hlavy slouží k zachycení maximálního možného množství nepořádku na jeden pohyb a usnadňuje shromažďování nečistot při uklízení. Koště velikosti L má rovnou pracovní hlavu širokou 45 cm. Je určené pro čištění velkých ploch, zejména dvorů, chodníků či příjezdových cest. Velkou výhodou je i vyměnitelnost pracovních částí u řady Solid. Jedna násada je využitelná pro více nástrojů. Kromě hlavic košťat je na ni možné nasadit i hlavice hrábí, čímž můžeme ušetřit místo i peníze.

Koště Fiskars
Solid M a Solid L

Autor: Fiskars

Komentáře

Načítám komentáře...