Repelenty PREDATOR: S klíšťaty a komáry se nemazlí!

Repelenty

Autor: Oficiální zdroj

Léto je jako stvořené pro výlety, pobyty v lese, u vody i pro venkovní posezení s přáteli. Ale znáte to. Dokonalou idylku dokážou narušit bzučící a lezoucí stvoření a vy místo toho, abyste si užívali, odháníte dotěrné komáry a obáváte se nebezpečných klíšťat. A přitom stačí jednoduchá prevence, účinná proti komárům i klíšťatům současně - Repelent PREDATOR.

Výrobky Repelent PREDATOR jsou testovány přímo v terénu, a to, že fungují naprosto spolehlivě, potvrdily testy ze záplavových oblastí lužních lesů, rodiště milionů komárů a klíšťat. Byly vyvinuty pro ničím nerušený pobyt v přírodě i v extrémních podmínkách. Repelenty PREDATOR jsou spreje v praktickém obalu, které snadno umístíte třeba do kapsy. Je možné je aplikovat na pokožku i oděv s dlouhotrvajícím účinkem. Dokážou spolehlivě odpudit komáry i klíšťata a tak vás ochránit před nebezpečnými nákazami. Příjemně voní, jsou šetrné k pokožce a vhodné pro děti už od 2 let.

Repelenty
Spolehlivou ochranou pro děti je Repelent PREDATOR JUNIOR. Jedná se o aerosolový repelent proti komárům, klíšťatům, muchničkám i vši dětské k aplikaci na pokožku, vlasy i oděv. Neobsahuje alkohol, a díky tomu je vhodný pro ochranu dětí už od 3 měsíců, a to i pro osoby s citlivou pokožkou. Vyniká delikátním složením a jemnou parfemací. Navíc obsahuje UV filtr pro ochranu pokožky před sluncem.

Pro dlouhodobý pobyt v přírodě

S extrémním výskytem nebezpečného a obtížného hmyzu doporučujeme Repelent PREDATOR MAXX plus. Jako nejúčinnější repelent na trhu dokáže chránit pokožku až 8 hodin a oděv dokonce až 7 dní. Je nepostradatelným pomocníkem na místech s vysokým rizikem nákazy přenášené hmyzem, jakou je např. malárie nebo západonilská horečka. Bezpečně chrání i při vysoké fyzické zátěži a hmyz nejen odpuzuje, ale také hubí.

Víte, že…

Repelenty
Dlouháni jsou pro komáry hotovým magnetem? Obecně jsou komářímu bodnutí více vystaveni vysocí lidé. Ač to zní kuriózně, je tomu tak hlavně proto, že více kříží otravnému hmyzu cestu. Komáři totiž nejčastěji létají ve výšce asi dva metry nad zemí.

www.vitar.cz

Komentáře

Načítám komentáře...