Jaká zastřešení jsou právě v módě?

Alukov
Zeptali jsme se návštěvníků stavebního veletrhu For Arch, proč zavítali ke stánku ALUKOVu

Autor: Alukov

Komerční sdělení: Na letošním veletrhu For Arch, který se konal 20. až 24. září v pražských Letňanech, jsme se na stánku ALUKOVu zeptali návštěvníků, proč se zastavili u posuvných zastřešení teras a bazénů právě této značky. Expozice ALUKOVu se rozprostírala na ploše více než 200 m² a čítala hned několik zastřešení teras CORSO a zastřešení bazénů.

Petr a Marie, Přezletice

„Nyní žijeme v bytě, ale v březnu příštího roku by nám už měl stát nový dům na okraji Prahy a již nyní přemýšlíme nad tím, jak využít prostor domu a zahrady skutečně na sto procent. V časopisech o bydlení nás zaujal článek o variabilních zastřešeních teras, která se dají v chladnějších měsících využívat jako zimní zahrada a v létě kdykoliv otevřít jako normální terasa. Rádi si užíváme života naplno a nechceme, aby nám například grilování s přáteli přerušil déšť nebo silný vítr. Pro chvíle romantiky zase oceníme možnost zatáhnout zabudované stínění, a vychutnat si tak soukromí.“

Alukov
Zastřešení terasy CORSO sloužilo zároveň jako jednací místnost pro návštěvníky

Autor: Alukov

Tereza, Praha

„Blíží se zima a my jsme hledali vhodné zastřešení, které by ochránilo bazén před napadanými nečistotami. Chtěli jsme hlavně nízké a nenápadné zastřešení bazénu, které by nebránilo výhledu do zahrady. Dlouho jsme nemohli najít takové, které by našim požadavkům odpovídalo, až nyní jsme narazili na zastřešení TERRA, což je rozhodně nejnižší zastřešení, které jsme doposud viděli. Kromě toho nás zaujalo také moderní kobaltovou barvou, která nám k bazénu přijde zcela ideální. Konečně jsme našli zastřešení, které jsme tak dlouho hledali."

Alukov
Nízké bazénové zastřešení TERRA

Autor: Alukov

Josef, Kolín

Zastřešení terasy CORSO od ALUKOVu dobře znám, koukal jsem na něj na internetu a rozhodl jsem, že si zajedu do Prahy a přesvědčím se o jeho výhodách na místě na vlastní oči. Pod zastřešením jsme s obchodníkem z ALUKOVu probrali, jak můj dům s terasou vypadá a jaké zastřešení by se k němu hodilo nejvíce. Nakonec jsme si domluvili schůzku u nás na chatě, kde pracovníci ALUKOVu vše zaměří a poté namontují. Do Vánoc by mělo zastřešení již stát a já už se nemůžu dočkat, až budu v zimě pod zastřešením posedávat v pohodlí na terase, popíjet svařáček a pozorovat, jak venku sněží.“

Alukov
Díky posuvnému zastřešení CORSO je možné terasu přizpůsobovat okamžitému stavu počasí.

Autor: Alukov

„Pokud jste For Arch propásli, nemusíte zoufat, ALUKOV vystavuje svá zastřešení také 3. - 5. listopadu v Olomouci na stavebním veletrhu STAVOTECH a celoročně v showroomech v Praze v Karlíně nebo v Orli u Chrudimi,“ zve zájemce Mgr. Zdeněk Kohák, MBA, marketingový ředitel společnosti ALUKOV.

Komentáře

Načítám komentáře...