Moře nápadů, jak využít terasu v létě

Zastřešení Corso

Autor: Alukov

Máte doma terasu, na které rádi grilujete, nebo se opalujete? A co si na ni dát vířivku, přestěhovat tam na léto kuchyň s jídelnou, nebo prostě jen udělat z terasy společenskou místnost pro příjemné chvíle s přáteli nad skleničkou něčeho dobrého? S posuvným zastřešením terasy CORSO můžete popustit uzdu vlastní kreativitě.

Vařte, večeřte, pořádejte oslavy, cvičte nebo jen odpočívejte na terase. Využijte jednu terasu na několik způsobů, vyměňte nábytek, nebo jen doplňky a udělejte z obvyklé terasy během chvíle něco nového. A měňte ji pokaždé, kdy budete mít chuť. Zastřešení je celé uzamykatelné a uzavíratelné jako samostatná místnost a máte tak vše v bezpečí a pod kontrolou. Posuvné zastřešení CORSO vám změní plnohodnotnou zastřešenou místnost v otevřenou terasu během pár vteřin.

Zastřešení Corso

Autor: Alukov

Terasa jako kuchyně

Nevyhazujte starší nádobí, nechte si ho na terasu, kam pak dáte stůl a jednu komodu právě na nádobí a můžete na terase uvařit i večeřet. Připravte si lehký salát, prostřete na stole, kde jste předtím jídlo připravovali a můžete podávat. Je to snadné a tak veselé, když je člověk na čerstvém vzduchu a stále v pohodlí domova.

Terasa jako místo pro oslavy

Chystáte oslavu narozenin, ale venku byste rušili sousedy? Nechcete trávit letní večeři uvnitř? Využijte terasu, kde můžete být přes den na čerstvém vzduchu a večer terasu uzavřete, aby hluk nerušil sousedy. Navíc si můžete stěny zastřešení vybavit stínícím systémem a omezíte tak i nechtěné pohledy zvenčí. Terasu se zahradním nábytkem doplňte o světýlka, křesla o polštářky a z komody udělejte otevřený bar.

S posuvným zastřešením CORSO se nemusíte bát ani nečekaných změn počasí. Navíc, můžete zastřešení otevřít jen částečně a pustit tak sluníčko jen na část terasy a sami přitom zůstat ve stínu. Zastřešení CORSO Premium díky velkým panoramatickým oknům nabízí ten nejlepší možný výhled do zahrady.

Zastřešení Corso

Autor: Alukov

„Všechna zastřešení vyrábíme na míru, aby si zákazník už při výrobě mohl zvolit, zda chce zastřešení s vestavěným stíněním, samostatným vchodem pro domácí mazlíčky nebo jiným doplňkem. Také si může zvolit barvu zastřešení a výplně, které mohou být ze skla, nebo polykarbonátu. To vše přispívá ke sladění zastřešení a domu, aby vše působilo jednolitě. A to i v případě, že zastřešení zákazník pořídí až po několika letech, kdy dům už stojí. To platí u všech našich produktů, včetně zastřešení bazénů. Navíc provádíme odbornou montáž a proto je náš systém CORSO vhodný i pro dřevostavby. Garantujeme neporušení izolací a zákazník neztrácí záruky ani garance k domu. “ říká marketingový ředitel Mgr. Zdeněk Kohák MBA.

Více o zastřešeních na www.alukov.cz.

Komentáře

Načítám komentáře...