Inspirujte se atraktivními terasami WPC – WoodPlastic

Terasa WPC
Terasa WPC - WoodPlastic, prémiová řada Terafest

Autor: WPC - WoodPlastic

Také zvažujete pořízení nové terasy? Český výrobce a dodavatel prken z kvalitního dřevěného kompozitu, společnost WPC – WoodPlastic, vám nabízí inspiraci. Podívejte se na zajímavé realizace a konzultujte představy o své terase s výrobcem nebo s jeho certifikovanými spolupracovníky kdekoli po České republice. Proč? Protože právě teď je ta správná chvíle na novou krásnou terasu.

Roman Polák je špičkový hokejový obránce. Po svém návratu z NHL se rozhodl usadit s rodinou doma, v Ostravě. Jeho nová velká terasa z materiálu WoodPlastic® je navržená a vybudovaná se stejným fortelem jako samotný dům – čisté linie a žádné zbytečnosti. Možná proto, že na jejím návrhu se podílel sám majitel. Roman je perfekcionista. Věděl přesně, co chce a proč to tak chce. Vybral si prkna v nadčasovém designu Forest Plus, která jsou nejen mimořádně odolná, takže vydrží i zimní provoz nerezové vířivky s vodu vyhřátou na 40 °C, ale díky jemnému odstínu Palisander i dokonale reprezentativní.

Terasa WPC

Autor: WPC - WoodPlastic

Terasa WPC

Terasa WPC – WoodPlastic, prémiová řada Terafest


Jedna z nejhezčích realizací terasy z materiálu WoodPlastic® za uplynulý rok není jen tak k vidění. Nachází se na střeše soukromého bytu s kouzelným výhledem na pražský Smíchov, a pokud zrovna nemáte to štěstí a sympatická majitelka bytu vás nepozve na kávu, musíte se spokojit s fotkami. A věřte, že realita je ještě působivější. Paní Jana navštívila naše zákaznické centrum, kde si sama udělala obrázek a přednesla své požadavky. Po konzultaci si vybrala nadstandardně široká terasová prkna Max Forest se sametovým povrchem, která okamžitě zaujmou luxusním designem v tmavém provedení Eben.

Terasa WPC

Autor: WPC - WoodPlastic

Terasa WPC

Terasa WPC – WoodPlastic, prémiová řada Terafest


O tom, kde by měla stát nová terasa u rodinného domu poblíž Českých Budějovic, měli majitelé jasno záhy. Náročnější to bylo s jejím výběrem. Návrh terasy byl komplikovaný kvůli členitému terénu a další otázkou bylo, jaký zvolit materiál. Měl být atraktivní, měl ladit s domem i se zahradou, měl být bezpečný, vydržet velkou zátěž a bez potíží obstát před vlivy počasí. A to vše jen s minimem údržby. Volba padla na prkna WoodPlastic® řady Forest Plus v hřejivém barevném odstínu Cedar. Díky kvalitním prknům a citlivému návrhu působí terasa i přes svůj atypický vzhled přirozeně a přispívá k příjemnému pocitu z celého prostoru.

Terasa WPC

Autor: WPC - WoodPlastic

Terasa WPC

Terasa WPC – WoodPlastic, prémiová řada Terafest


Další informace o produktech WoodPlastic®, inspirativní fotografie, praktická doporučení a mnohem více najdete na www.woodplastic.cz.

Komentáře

Načítám komentáře...